מאבק המתנדבים בכלביה באשקלון

מתנדבים בכלבייה באשקלון יוצאים למאבק במנהל המקום, וטרינר במקצועו, בעקבות מה שהם מגדירים הזנחה קשה שגורמת למותם של כלבים. חלק מהכלבים מוזנחים עד כדי מוות ולעיתים חולפים ימים עד שפגריהם מפונים. אזהרה: חלק מהתמונות קשות לצפייה

את התמונות האלה צילמו מתנדבים בכלביה העירונית באשקלון בשבועות האחרונים, אחרי שהתייאשו מלראות את סבלו, של חברו הטוב ביותר של האדם. כלבים חולים לא מטופלים, אך גם לא מומתים וחלקם גוססים בייסורים, עד שמתים.

חלק מהכלבים מוחזקים בתת משקל קיצוני או מועברים לווטרינר חיצוני מאוחר מדי. לפייסבוק העלו המתנדבים תמונות קשות של גורי חתולים וכלבים, נאכלים על ידי רימות. בתגובה להפצת התמונות, החליט הווטרינר העירוני שלא לאפשר למתנדבים להיכנס פנימה, והם מצידם החליטו לצאת למאבק.

יותר מ-100 מתנדבים, חברי עמותות מכל הארץ, הגיעו בסוף השבוע להפגין מחוץ לעיריית אשקלון. המצב הקשה בכלביה באשקלון לטענתם, אינו שונה מהמצב ברוב הכלביות העירוניות בארץ. אתמול הסכים מנהל הכלביה באשקלון לפתוח את דלתות הכלביה למצלמות. למרות שעל פניו הכל נראה תקין, קשה להתעלם מהתמונות שהפיצו המתנדבים, שמבטיחים כי זוהי רק תחילתו של המאבק.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק