שיפור משמעותי במצבה של עפרי הקטנה

עפרי בת השנתיים שאיבדה את הוריה, אחיה וסבה בהתנגשות באוטובוס בכביש הערבה בשבוע שעבר, הועברה בשעות הצהריים מהיחידה לטיפול נמרץ בבית החולים "סורוקה" למחלקה רגילה. עפרי שנפצעה אנושות בתאונה, נותקה בתחילת השבוע ממכשירי ההנשמה והיא כבר מתפקדת בכוחות עצמה

עפרי בת השנתיים, שהפכה לשריד האחרון למשפחת שוורץ שנמחקה כולה בתאונת הדרכים הקשה בערבה בשבוע שעבר, יצאה היום מהיחידה לטיפול נמרץ בבית החולים סורוקה בבאר שבע, שם היא מאושפזת מאז התאונה הטרגית. הפעוטה נפצעה באורח אנוש כשהמכונית הפרטית שבה נסעה משפחתה התנגשה חזיתית באוטובוס, ואיבדה את הוריה, סבה ואחיה הבכור.

מבית החולים "סורוקה" בבאר שבע נמסר היום שמצבה של עפרי "השתפר מאוד", ושהיא הועברה בשעות הצהריים מהיחידה לטיפול נמרץ ילדים למחלקת ילדים להמשך טיפול במחלקת ילדים בבית החולים. בשבוע שעבר דיווחו הרופאים כי היא אינה נתונה עוד לסכנת חיים.

אסון בדרך לשמחה

חמשת בני משפחת שוורץ, תושבי אילת, היו בשעות הצהריים של יום חמישי בשבוע שעבר בדרכם לאשדוד, בכדי להשתתף בחגיגת בריתה לבתה הטרייה של אחותו של אבי המשפחה, ארז. האם, שרית, נהגה ברכב - כשליד קיבוץ גרופית היא הסיטה לרגע את מבטה, ואז התנגשה חזיתית באוטובוס שנסע בכיוון הנגדי. שני ההורים נהרגו יחד עם בנם הבכור, עמית בן הארבע, ואביו של ארז - סלומון בן ה-66.

לאחר האסון, הגיעו קרובי המשפחה ההמומים לבית החולים ושהו לצד מיטתה של עפרי הקטנה. בקול חנוק, סיפר לחדשות 2 באינטרנט נסים וקנין, דודו של ארז, על התחושות הקשות ביום שאחרי התאונה המחרידה.

אני מנסה להתרחק מהנשים כי הן כל הזמן בוכות", הוא אמר. "הגענו לאילת אחרי שביקרנו את עפרי בבית החולים. מצבה טוב יותר. האחות סיפרה לנו שהיא שומעת אותנו וגם יכולה לזהות קולות. אני לא יודע מה נעשה בהמשך, אבל מה שבטוח זה שניתן לה הרבה אהבה ונחבק אותה. לא נשאיר את הנכדה הזאת לבד. יהיו לה ידיים להיאחז בהן ומי שיטפל בה. אנחנו משפחה אוהבת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת