הטרנדים החמים לקראת עונת החתונות

אנחנו מתקרבים לסופה של ספירת העומר - כלומר, לתחילתה של עונת החתונות. גם השנה האירוע הזה ילווה בלא מעט חידושים וטרנדים: חתונות מבוססות נושא, מקומות בלתי שגרתיים, בר עשוי מקרח וגם בר לילדים. מתחתנים או לפחות מתכוונים להתארח בחתונה בקרוב? הנה רשימה של חלק מהטרנדים הלוהטים

נראה שלא רק חיי הנישואים הם דינמיים, מורכבים ורבים באלמנטים - גם החתונות עצמן ככה, כשעולם החתונות ממציא את עצמו כל יום מחדש.

שדונים, פיות, הכל בלבן ואפילו מלאכים שיורדים מהתקרה במהלך המסיבה, כל זה אפשרי בעולם החתונות של ימינו. טל צבי נתנאל, חתן לעתיד, רוצה שכל החתונה שלו תהיה בסטייל ניו יורקי וב"שיק". אם פעם היו אנשים מתחתנים בחצר של הבית, עם המשפחה המצומצמת, היום זה כבר בלתי אפשרי והחתונה הפכה להפקת ענק גרנדיוזית.

מילת המפתח היא קונספט. אם אין דבר כזה, אפשר למצוא אחד, ורק לאחר מכן להתפנות לשאר הדברים - כמו למשל המקום לחתונה. "אנשים מחפשים בדרך כלל את מה שקרוב אליהם", מסביר נבו אררט מהג'הבה בר.

למשל, אם בעבר היה רק בר אחד שהגיש הכל, כיום יש בר נפרד לילדים, ליין, לבירות - והיד עוד נטויה. בנוסף, אם פעם היה הצלם מסתובב ומתחנן בפני האורחים שיצטלמו ויברכו את בני הזוג המאושר, כיום כבר אפשר להציב תא ברכות אליו נכנסים האורחים ומקליטים ברכה לבני הזוג.

"אני רוצה שהחתונה שלי תהיה אחרת, מעודכנת", מסבירה נטלי צרפתי, שתתחתן בקרוב עם בחיר ליבה אלעד דמרי, ולא רוצה לשכוח את המאורע. לסיכום, נראה שאנחנו לא נפסיק להתחתן וכנראה שהתעשיה הזאת לא תפסיק להמציא את עצמה מחדש - כך שכדאי שנשאר מעודכנים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק