עיריית ת"א: מדורת ל"ג בעומר ב-2,500 ש"ח

אם אתם עייפים מחיפושים אחר קרשים לקראת ל"ג בעומר, עיריית תל אביב מציעה פתרון. "חבילת ל"ג בעומר" שמשווקת בימים אלו, מציעה לחוגגים לרכוש תמורת 2,500 שקלים מתחם למדורה בגני יהושע, עצים, מרשמלו ואפילו מדריך שיפעיל את הילדים

מדורת חג יקרה במיוחד. ארכיון (חדשות 2)

ל"ג בעומר - גרסת תל אביב: לקראת חג המדורות המתקרב, מציעה עיריית תל אביב דיל יוצא דופן לחוגגים שמעדיפים לא לבזבז את זמנם באיסוף קרשים. תמורת 2,500 שקלים, ניתן לרכוש מתחם מיוחד למדורה, עצים ואפילו מרשמלו.

עיתון "הארץ" מפרסם הבוקר כי הרשות לפיתוח כלכלי בתל אביב יפו, מציעה לחוגגים לרכוש "חבילת ל"ג בעומר", שיכולה לעשות את חייהם של ההורים קלים בהרבה. כחלק מהעסקה מתקבל אזור להדלקת מדורה בגני יהושע, אספקת עצים ומחצלות, בצק לפיתות, תה, תפוחי אדמה ומרשמלו. אם זה לא נראה לכם מפנק מספיק, כחלק מהעסקה יסופקו גם מדריך ואיש עזר שיעבירו הפעלות ויפקחו על המדורה לאורך הערב.

מי שמרגיש כי מדובר בהוצאה מוגזמת, יוכל לבחור בחבילה מצומצמת שעלותה 1,500 שקלים "בלבד". זאת כוללת הסדרת מתחם, אספקת עצים ותפעול מדורה. אם אתם מעוניינים לרכוש את החבילות כדאי שתמהרו - למרות שזמן המדורה מוגבל לשעתיים בלבד, מסבירים המארגנים שכדי למנוע תחושת המוניות יקוימו רק שתי מדורות בו זמנית.

המדורת יודלקו במוצאי שבת; הבגרות תיערך ביום שני

למרות הבקשות לשנות את מועד ערב הדלקת המדורות השנה בשל חשש מחילול שבת, חגיגות החג ייערכו במוצאי שבת כמתוכנן. במשרד החינוך הודיעו שמועד בחינת הבגרות במתמטיקה תתקיים בבוקר יום שני.

מנכ"ל משרד החינוך העביר הנחייה לבתי הספר להימנע מפגיעה בקדושת השבת בכל הקשור להכנות למדורות המתוכננות. בנוסף נמסר כי הוחלט לא לקבל את בקשתם של התלמידים שביקשו לדחות את בחינת הבגרות, בטענה שהם יהיו עייפים מבילויי החג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת