טרגדיה בבאר שבע: תושב העיר מת משתיית אלכוהול ביתי

שני גברים בשנות ה-40 לחייהם נפגעו קשות כתוצאה משתיית חומר בלתי מזוהה בביתם - ככל הנראה אלכוהול ביתי. אחד מהם התקשר למד"א ואמר: "שתינו משהו, אני מרגיש לא טוב". מותו של אחד מהם נקבע במקום, השני פונה במצב קשה מאד לבית החולים סורוקה והרופאים נאבקים על חייו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע

שתה חומר לא מזוהה - ומת. צילום ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה בבאר שבע: גבר בשנות ה-40 לחייו מת, וחברו נפגע באורח קשה מאד, לאחר ששתו חומר לא מזוהה - ככל הנראה אלכוהול מייצור ביתי - בביתו של אחד מהם. החבר שנפגע התקשר להזעיק את צוותי מד"א ואמר להם: "שתינו משהו, אני מרגיש לא טוב". המשטרה חוקרת כעת את נסיבות האירוע.

דובר מד"א-נגב, חנן דדון, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "בשעה 17:10 התקבל דיווח במוקד נגב על ידי אחד משני גברים בשנות ה-40 לחייהם, תושבי באר שבע. המתקשר סיפר כי חברו מת מול עיניו והוא לא מרגיש טוב וחש קוצר נשימה חריף, לאחר ששתו חומר לא מזוהה".

צוותי מד"א שהגיעו לבית מצאו את השניים שרועים על הרצפה, האחד ללא רוח חיים, והשני מעורפל הכרה עם קוצר נשימה חריף. בתום מאמצי החייאה שנמשכו מספר דקות, נאלץ רופא מד"א לקבוע את מותו של בן ה-40 במקום, ואילו חברו פונה על ידי הפרמדיקים לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "סורוקה" בעיר. מבית החולים נמסר כי מצבו של הבחור שפונה קשה מאוד, והוא מורדם ומונשם. בכוונת צוות הרופאים לבצע שורה של בדיקות במטרה לגלות מהו טיב החומר שצרכו השניים. 

ממשטרת מרחב הנגב נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר במוות כתוצאה מהרעלת אלכוהול, וכי נפתחה חקירה בחשד לפלילים. במסגרת זו יבדקו החוקרים בין היתר מהו החומר ששתו שני הגברים, ואם מדובר באלכוהול ביתי - מה מקורו. בשלב זה מחכים חוקרי המשטרה להתאוששותו של הגבר שאושפז בסורוקה, כדי לתשאל אותו ולהבין יותר על הנסיבות שהובילו למותו של חברו. הגופה תועבר לנתיחה שלאחר המוות במכון לרפואה משפטית באבו כביר, במטרה לשפוך אור על סיבת המוות המדויקת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת