תאונה קטלנית בראשל"צ: זוג קשישים נדרס למוות

נהג ג'יפ פגע בגבר ואישה כבני 80 שחצו את צומת הרחובות מנחם כהן ופריימן במעבר חצייה. האישה מתה מפצעיה במקום, ובעלה פונה לבית חולים במצב אנוש ומת על שולחן הניתוחים. החשוד, כבן 30, ניסה לתקוף קצין משטרה שחקר אותו - ונעצר

עוד תאונה קשה. ארכיון (חדשות 2)

כמעט במקביל להלוויותיהם של ארבעת בני משפחת שוורץ שנהרגו אתמול בהתנגשות רכבם באוטובוס בכביש הערבה, גבו כבישי ישראל עוד קורבנות בנפש. נהג ג'יפ פגע בצהריים בזוג קשישים בשנות ה-80 לחייהם בראשון לציון וגרם למותם של השניים.

התאונה התרחשה בצומת הרחובות מנחם כהן ופריימן שבעיר. נהג הג'יפ, גבר כבן 30, דרס את זוג הקשישים בעת שחצו את הכביש במעבר חצייה. מעוצמת הפגיעה נפצעה האישה אנושות ומתה כעבור זמן קצר מפצעיה. בעלה, שהיה לצידה, פונה במצב אנוש לבית החולים "אסף הרופא" שבצריפין ומת מאוחר יותר על שולחן הניתוחים.

ראש לשכת התנועה במרחב שפלה במשטרה, רב-פקד שי מזרחי, הגיע לזירה והופתע כשהחשוד התנפל עליו: "הוא החל למסור את גרסתו, ולפתע - מסיבה לא ברורה - ניסה לתקוף אותי. הוא התחיל להתפרע וניסה להכות אותי. הצלחתי לתפוס אותו שנייה לפי שהוא נתן לי אגרוף בפנים".

שוטרים נוספים שהיו בקרבת מקום הסתערו על החשוד, אזקו אותו והעבירו אותו לחקירה במרחב שפלה. בהמשך, תיערך בדמו בדיקת סמים ואלכוהול.

התאונה בערבה: עפרי בת השנתיים מתאוששת

עפרי שוורץ בת השנתיים, שאיבדה את כל בני משפחתה בתאונה אתמול, עברה הלילה ניתוח בבית החולים "סורוקה" שבבאר שבע. בסיומו הוגדר מצבה קשה אך יציב. האסון נגרם כשהיא, הוריה, סביה ואחיה הגדול עשו את דרכם לאשדוד, שם הייתה אמורה להיערך חגיגת בריתה לבתה הטרייה של אחותו של אבי המשפחה, ארז.

האם, שרית, נהגה ברכב – כשליד קיבוץ גרופית היא הסיטה לרגע את מבטה, ואז התנגשה חזיתית באוטובוס שנסע בכיוון הנגדי. שני ההורים נהרגו יחד עם בנם הבכור, עמית בן הארבע, ואביו של ארז – סלומון בן ה-66.

בשעות הבוקר המוקדמות הגיעו קרובי המשפחה ההמומים לבית החולים, ושהו לצד מיטתה של עפרי הקטנה. בקול חנוק, סיפר לחדשות 2 באינטרנט נסים וקנין, דודו של ארז, על התחושות הקשות ביום שאחרי התאונה המחרידה.

"אני מנסה להתרחק מהנשים כי הן כל הזמן בוכות", הוא אמר. "הגענו לאילת אחרי שביקרנו את עפרי בבית החולים. מצבה טוב יותר. האחות סיפרה לנו שהיא שומעת אותנו וגם יכולה לזהות קולות. אני לא יודע מה נעשה בהמשך, אבל מה שבטוח זה שניתן לה הרבה אהבה ונחבק אותה. לא נשאיר את הנכדה הזאת לבד. יהיו לה ידיים להיאחז בהן ומי שיטפל בה. אנחנו משפחה אוהבת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת