התאונה בערבה: מצבה של עפרי התייצב, בני משפחתה ייקברו בצהריים

הפעוטה בת השנתיים עברה בהצלחה ניתוח הלילה, כשלצדה שוהים קרובי משפחתה ההמומים. אביה ארז, אמה שרית ואחיה הגדול עמית בת ה-4 ייטמנו כולם בצהריים בבית העלמין באשדוד, העיר שאליה התכוונו להגיע לחגוג בשמחה משפחתית

עפרי שוורץ, הפעוטה בת השנתיים שנותרה שריד אחרון למשפחתה שנמחקה אתמול בתאונת הדרכים הקשה בכביש הערבה, ממשיכה גם הבוקר להילחם על חייה בבית החולים "סורוקה" שבבאר שבע. התינוקת, שהובהלה לניתוח במצב אנוש, יצאה ממנו בשעות הלילה כשמצבה התייצב ומוגדר כעת קשה.

בינתיים, נמשכות ההכנות להלוויותיהם של שני הוריה של עפרי, ארז ושרית, של אחיה - עמית בן הארבע ושל סביה סולומון, שקיפחו את חייהם כשהמכונית המשפחתית התנגשה באוטובוס. זוג ההורים, שנהרגו בשנות ה-30 לחייהם, ייטמנו לצד בנם בכורם בבית העלמין באשדוד ויחד עם אביו של ארז - בן 66 במותו ב-12:00 בצהריים.

בני המשפחה, שהתגוררו באילת, עשו דרכם לבריתה באשדוד - שמחה שלנוכח הנסיבות הקשות בוטלה והתחלפה והלם וזעזוע. עם צאתה של עפרי מהניתוח, היא הועברה לטיפול במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים כשלצד מיטתה שוהים קרובי משפחה אבלים.

רגע אחד של חוסר ריכוז גרם לאסון

מכונית ה"פורד פוקוס" של המשפחה נסעה לכיוון צפון בכביש 90, כשאם המשפחה נהגה ברכב. ככל הנראה, הסיטה שרית לשבריר שנייה את מבטה מהדרך ואז החלה נעה מימין לשמאל במהירות ואיבדה את השליטה. נהג האוטובוס שנסע בנתיב הנגדי לא יכול היה לעשות דבר כדי למנוע את ההתנגשות הקטלנית שגרמה לאסון.

בשעות הלילה נחקר שיחזר נהג האוטובוס את התאונה בליווי שוטרי התנועה וסיפר להם מה חווה בתוך התאונה. עד עכשיו קשה לומר מה בדיוק הייתה סיבת התאונה ומה גרם לנהגת הרכב הפרטי לסטות ימינה ולנסות לחזור. נכון לעכשיו, ככל נראה מדובר בגורם האנושי.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק