המפכ"ל דנינו: "סוף לדוחות במכסה אישית"

בשורה טובה לנהגים? במהלך טקס חילופי ראש אגף התנועה הצהיר לראשונה המפכ"ל החדש יוחנן דנינו כי הוא עומד לשנות את מדיניות נתינת הדוחות על הכביש. במהלך נאומו הודיע דנינו: "לא עוד רישום דוחות תנועה במכסה אישית, לא עוד יעדים כמותיים"

בטקס חילופי ראש אגף התנועה שנערך היום, הודה לראשונה המפכ"ל הנכנס יוחנן דנינו כי עד כה רשמו שוטרי התנועה בישראל דוחות על פי מכסה אישית, כיעד מספרי שעליהם להגיע אליו. "עלינו לפעול בחכמה והתבונה. לא עוד רישום דוחות תנועה במכסה אישית, לא עוד יעדים כמותיים", אמר דנינו.

בנאום שנשא במהלך הטקס התייחס המפכ"ל למדיניות חלוקת הדוחות שהייתה נהוגה עד כה, והבהיר כי הוא מתכוון לחולל רפורמה בתחום. "לא עוד רישום דוחות תנועה במכסה אישית, לא עוד יעדים כמותיים. אלא אכיפה איכותית. במקומות ובאזורים בהם נכון וחיוני לעמוד בהם", הבהיר דנינו.

עוד הוסיף המפכ"ל: "עלינו להציב את ערך השירות כערך עליון. כנר לרגלינו. אנו שואבים את זכות קיומנו כמשטרה מהציבור. ולכן עלינו להיות ראויים לאמונו. עלינו לחנך את הציבור לראות בשוטר לא רק כמבצע ואוכף חוק, אלא גם כשליח הכלל".

דנינו הודה בפתח דבריו לניצב אבי בן חמו, שפיקד על מערך התנועה במשך ארבע השנים האחרונות, ולאחרונה מונה לראש הרשות להגנה על עדים. המפכ"ל איחל הצלחה למחליפו בתפקיד ניצב ברונו שטיין.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק