צפו: נתניהו עקץ את ברק במהלך הטקס

גם טקס החיילים המצטיינים בבית הנשיא הפך לזירת התנצחות בין ראש הממשלה לשר הביטחון. במהלך דברים שנשא נתניהו, הוא החליט להקניט את ברק ואמר כי בפרשת חטיפת מטוס סבנה קיבל השר "לשם שינוי החלטה נכונה". צפו בדבריו

אפילו יום חגיגות יום העצמאות לא הצליחו להעלים את המתיחות בין בכירי הממשלה. במהלך טקס החיילים המצטיינים שנערך הבוקר בבית הנשיא, החליט ראש הממשלה בנימין נתניהו להקניט את שר הביטחון אהוד ברק מול האורחים והמצלמות, ומיד חזר בו.

כאשר נשאל ראש הממשלה על האירועים המכוננים בחייו, סיפר נתניהו כי יש שני אירועים מרכזיים המלווים אותו עד היום. "הראשון היה חילוץ חטופי מטוס סבנה", אמר נתניהו. "היה ויכוח נוקב ביני לבין אחי יוני מי יכנס לשם. היינו 13 חיילים ולשם שינוי אהוד קיבל כאן החלטה נכונה", עקץ נתניהו.

במהירות תיקן ראש הממשלה את דבריו ואמר: "לא לשם שינוי. הוא הוציא את יוני והכניס אותי ואני ספגתי שם כדור, ואני אומר לך זה לא שינה את יחסי אל אהוד כהוא זה". ראש הממשלה הוסיף וסיפר: "אני זוכר את זה כמובן כאחד מאותם הימים שנאבקנו בנגע הטרור שפשט אז לתוך הארץ ולשדות התעופה שלנו".

לאחר דבריו, שר נתניהו בליוויו של הזמר קובי אפללו את השיר "ירושלים של זהב". למרות קשיים בהתחלת השירה, הצליח ראש הממשלה להיכנס לקצב ושר לאורך השיר כולו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת