בסוף האזכרה: מעריצה בת 6 הפתיעה את נתניהו

ראש הממשלה עשה דרכו אל מחוץ לרחבה שבה נערך טקס הזיכרון בהר הרצל, כשאחריו רדפה הילדה אביטל ירמייב ממעלה אדומים. הוא הרים אותה על ידיה, הופתע לשמוע על שאיפותיה הפוליטיות והבטיח לה: "עם כזאת נחישות, את תהיי ראש ממשלה"

ראש הממשלה עבר היום בין טקסי הזיכרון השונים בירושלים, אך עם סיום העצרת הממלכתית בהר הרצל – ציפתה לו במקום הפתעה לא שגרתית שלמרות אווירת היום הקשה, הצליחה להעלות חיוך על פניו.

כשעשה דרכו אל מחוץ לבית העלמין, רצה לעברו אביטל ירמייב, ילדה בת 6 ממעלה אדומים. היא קראה לו בשמו עד שעצר, הרים אותה על הידיים – ושוחח איתה.

לצד הילדה התבוננה במתרחש אמה הנרגשת דניאלה, שסיפרה לחדשות 2 באינטרנט על ההתפתחויות המפתיעות בתום טקס הזיכרון: "היא ראתה אותו יוצא וקראה לו: 'ראש הממשלה, אני רוצה לפגוש אותך, אני אוהבת אותך'", סיפרה האם – והוסיפה: "נתניהו ניגש אליה. הוא שאל אותה איך קוראים לה והרים אותה על הידיים".

בעודו אוחז בה, הופתע ראש הממשלה לשמוע מהילדה על השאיפות הפוליטיות שהיא מטפחת – כבר בגילה הצעיר: "אביטל אמרה לו שהיא מתרגשת מאוד לראות אותו ולא בטלוויזיה. היא אמרה לו שהיא חולמת להיות גם כן ראש הממשלה, והוא חייך וענה לה: 'אין לי ספק שעם כזאת נחישות, את אכן תהי ראש ממשלה'".

אביטל בת ה-6 התייתמה מאביה לפני כשנתיים. היא אינה בת שכולה, אך אמה סיפרה כי החליטה לקחת אותה עמה לטקס הזיכרון בהר הרצל כחלק ממסורת ארוכת שנים שבה היא נוהגת להשתתף בטקסים צבאיים.

"אחרי שראש הממשלה הלך, אביטל הייתה מאושרת ושמחה", סיפרה האם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת