סופ"ש בכבישים: "טס" ב-203 קמ"ש

שוטרי משטרת התנועה רגילים לעצור נהגים הנוסעים במהירות מופרזת בסופי שבוע, אולם נסיעה במהירות 203 קמ"ש נדירה גם עבור המנוסים שבהם. הסיבה שנתן להם הנהג: "מיהרתי לאשתי בבית החולים". בנוסף, 70 נהגים שיכורים הורדו מהכביש ורכביהם של כמה מהם הוחרמו

טיסה בגובה נמוך. אילוסטרציה (חדשות 2)

גם בסוף השבוע הזה, כבכל סוף שבוע, עצרה משטרת התנועה נהגים שהיא מכנה "פצצות מתקתקות" - נהגים שיכורים, מהירויות מופרזות, נהגים בשלילת רישיון ואפילו נהגים שכלל אין ברשותם רישיון נהיגה.

כ-70 נהגים הורדו מהכביש לאחר שהתגלה אחוז אלכוהול גבוה מהמותר בבדיקות שכרות. מאות נהגים נוספים נתפסו נוהגים במהירויות חריגות במיוחד. תושב אום אל פחם בן 29 הגדיל לעשות כשנתפס שנתפס הבוקר נוסע במהירות 203 קמ"ש בכביש -65 סמוך לעפולה (כביש הסרגל).

הנהג סיפק את הסבר ששוטרים כבר התרגלו לשמוע מנהגים שנתפסו נוהגים במהירויות כאלה: "אשתי בבית חולים ואני ממהר אליה". הנהג זומן לדין ובחודש הקרוב יעשה את דרכו בתחבורה ציבורית.

עוד באום אל פחם: שוטרים שערכו בדיקות לתושב העיר בן 32 גילו כי הוא נוהג כשבדמו פי 2 אלכוהול מהמותר. רישיונו של הנהג נפסל לפני מספר חודשים למשך שנתיים - בגין אותה עבירה בדיוק של נהיגה בשכרות . הוא נעצר ורכבו הוחרם.

ואילו תושב אשדוד בן 31 נתפס כשהוא נוהג ללא חגורת בטיחות. בדיקה העלתה כי רישיונו נשלל ממנו לאחרונה עד תום הליכים על ידי בית המשפט כיוון שנהג בפראות וסיכן עוברי דרך תוך בריחה משוטרים. בנוסף נמצא כי הוא אמור להיות במעצר בית מלא , אותו הפר. להגנתו אמר: "כולה נסעתי 100 מטר , אין מה לעשות יצאתי מהבית כי צריך לעבוד" . הנהג נעצר ונכלא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת