אחרי חצי שנה: אשת הצוער שנספה ילדה בן

כשנספה ירון ברמי ז"ל באוטובוס צוערי השב"ס באסון הכרמל, הייתה עינב בחודש השלישי להריונה. היום, חצי שנה אחרי, היא ילדה בן - שלא יכיר את אביו. בריאיון לפני כחודשיים לחדשות 2 סיפרה עינב כי כואב לה לדעת "שלתינוק יכל להיות אבא"

הבן שלא יכיר את אביו: עינב ברמי, אלמנתו של צוער שב"ס ירון ברמי ז"ל שנספה באוטובוס הצוערים באסון הכרמל, ילדה היום בן בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

כשנספה ברמי ז"ל, הייתה עינב בחודש השלישי להריונה.

בראיון לחדשות 2 בסוף חודש מרץ סיפרה כי כואב לה לדעת "שלתינוק היה יכול להיות אבא". ברמי תקפה אז בחריפות את התיעוד המצמרר שנחשף מתוך האוטובוס, שניות לפני שעלה באש. "הם נהרגו בגלל החלטות שגויות של קצינים בכירים בשב"ס ובמשטרה. מסתירים מאיתנו את האמת", אמרה.

"מאז שצפיתי בתמונות אני לא יכולה לישון וכל הזמן בוכה. זה היה פשוט מזעזע", הוסיפה ברמי, כשהזיכרונות הקשים שבים ומציפים אותה. "האש הייתה כל כך רחוקה מהאוטובוס כשהם הגיעו ופשוט הפסידו דקות מיותרות על ויכוחים". בתוך כך, לא היססה ברמי לסמן את מי שאשמה באסון הקשה, לדעתה. "אחת הקצינות, להערכתי סיגל דואק, צרחה עליהם בסרטון ואמרה להם לשבת בשקט. הם ישבו בשקט כמו רובוטים ופחדו לסרב פקודה", האשימה ברמי הזועמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק