נוסעים תקועים בנתב"ג: "התקלה - קונספירציה של הדיוטי פרי"

נוסעים מתוסכלים בילו לילה שלם בנמל התעופה, וחיפשו אשמים. אלו שעוד שמרו על חוש הומור האשימו את מי שלא הפסיק למכור אתמול - חנויות "הדיוטי פרי". כך עבר הלילה על התקועים בנתב"ג - לילה שכלל "רשימות המתנה" לשינה על הספות

טיסות אל על שתוכננו להבוקר בוטלו בחלקן, כשחלקן האחר יצא לדרכו מוקדם מהצפוי לצורך עצירה תפעולית בת שעה בלרנקה במסגרתה תודלקו המטוסים כמה מהמטוסים עדיין תקועים בנתב"ג, ביחד עם אלפי נוסעים. במקביל, "פקק" המטוסים בנתב"ג מתחיל להשתחרר, לאחר חידושן של טיסות הפנים. ברשות שדות התעופה שבים וקוראים לציבור הנוסעים להתעדכן באתרי האינטרנט של החברות השונות, וגם באתר הרשות בטרם יוצאים מן הבית לשדה התעופה.

ללוח ההמראות והנחיתות המלא של נמל התעופה בן גוריון לחצו כאן.

"אנחנו בכלל מרגישים שזו קונספירציה של הדיוטי פרי", אמרו הלילה בהלצה כמה נוסעים שבילו למעלה מ-10 שעות במתחם הקניות שלפני העליה למטוסים בנתב"ג. "עברנו את הבידוק הבטחוני ורק לפני הגייט נזכרו להגיד לנו שבעצם אין אפשרות להגיע למטוס. לא יכולנו לחזור הביתה כי כבר עברנו ביקורת דרכונים ונשארנו לכודים במתחם".

דרושה ספה

המצרך הקשה ביותר הלילה להשגה בשדה התעופה הבינ"ל של ישראל, מלבד מידע מהימן שלא זרם לנוסעים אודות התקלה וההתגברות עליה, הוא ספה נוחה לשינה: ספות העור שמקיפות את המזרקה בנתב"ג הפכו לזירת התגוששות ממש כשעל כל אחת מהן יש שורה ארוכה של ממתינים. בחלק מהמקרים אפילו הודבק לשולחנות נייר ועליו "רשימת המתנה" לשינה על הספה.

הטרקלינים של חברות התעופה, המציעים שירותי אירוח לנוסעי מחלקות היוקרה ונוסעים מועדפים, היו מלאים גם הם משך רוב שעות הלילה והבוקר.

רוצים לדעת כשהטיסות יחזרו לסדרן? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק והתעדכנו