בני 80 זכו לבדם ב-28 מיליון שקלים בלוטו

זוג פנסיונרים מצפון הארץ, שחוגגים השנה 60 שנות נישואים הם הזוכים היחידים בפרס הגדול. הבעל שמח לגלות כי ניחש חמישה מספרים וסיפר לאשתו כי זכו ב-12 אלף שקלים. לאחר מכן הרכיב את משקפיו, בדק את הטופס פעם נוספת ונדהם לגלות שהפך למיליונר: "הילדים והנכדים יהיו מסודרים", אמר

פנסיונרים זכו בלוטו. ארכיון (חדשות 2)

רק היום התגלה הזוכה המאושר בהגרלת הלוטו שהתקיימה ביום שלישי: הזוכים המאושרים, פנסיונרים תושבי הצפון בשנות ה-80 לחייהם, הורים לארבעה ילדים וסבים לשבעה נכדים.

הזוכה המאושר שמילא את הטופס סיפר: "בדקתי את הטופס בלי משקפיים והחמצתי מספר, הייתי בטוח שזכינו בחמישה מספרים והמספר הנוסף. מיד קראתי לאשתי וסיפרתי לה שזכינו ב-12 אלף שקל.

"היא התרגשה מאוד ומיד ביטלה את דבריי ואמרה, לא יכול להיות שזכינו בכל-כך הרבה כסף, בטוח שלא בדקת טוב, תבדוק שוב. הרכבתי את משקפי ובדקתי שוב - ופתאום גיליתי שיש לי בטופס את כל המספרים ולא רק 5 והנוסף. אמרתי לאשתי, את זוכרת שאתמול סיפרתי לך שיש זוכה יחיד בלוטו ב-28 מיליון שקל? אז כנראה שאנחנו אלה הזוכים".

לדבריו, "התרגשנו מאוד ושיתפנו בכך את הילדים, לא האמנו שנזכה ועוד בסכום כל-כך גדול. אני ממלא לוטו כבר 40 שנה, במהלך כל השנים מילאתי באמצעות מספרים שלי (טופס ידני), וזו הפעם הראשונה שמילאתי בשיטת הלוטומט. זו ההוכחה עבורי שהמכונה ניצחה את האדם".

זוג הפנסיונרים המאושר עדיין לא בטוחים מה יעשו בכסף, אבל ברור להם שכל נכדיהם יהיו מסודרים כלכלית. "הזכייה היא יותר בשבילם, אנחנו נוכל ליהנות מהזקנה שלנו עד כמה שרק ניתן". לדברי הזוכה, "השנה אנו חוגגים 60 שנות נישואים, והרגשתי צורך עז להעניק לאשתי מתנה ייחודית ומקורית, אבל אף אחד מאיתנו לא האמין שהמתנה תהיה כל-כך יוצאת דופן במקוריות שלה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת