ביום השואה: הפרס בטוטו - 6 מיליון שקלים

לחדשות 2 באינטרנט הגיעו תלונות מגולשים הזועמים על חוסר הרגישות בפרסומת באתר המועצה להסדר ההימורים בספורט - ביום השואה. בהודעה המתנוססת על רקע שחור מוצע פרס של 6,000,000 שקלים לזוכה בטוטו. בעקבות פניית חדשות 2 באינטרנט הוסר הפרסום. המועצה להסדר הימורים בספורט: מתנצלים אם מישהו נפגע, לא ידע מכוונת

המודעה באתר (אתר המועצה להסדר ההימורים בספורט)

צירוף מקרים מצמרר: גולשים זועמים פנו הבוקר לחדשות 2 באינטרנט והתלוננו על הפרסום באתר המועצה להסדר ההימורים בספורט, המציע פרס של שישה מיליון שקלים לזוכה בטוטו, ביום בו מרכין עם ישראל ראש ומתאחד עם זכר הנספים. בעקבות פניית חדשות 2 באינטרנט הוחלט להסיר את המודעה.

"זה פשוט חוסר רגישות", הדגיש אחד מהם. "אפילו אם מדובר במקריות, מן הראוי להסיר את הפרסום ביום הזה בו אנחנו זוכרים את ששת המיליונים שנרצחו באכזריות".

"אנו מבינים את הרגישות ומתנצלים אם מישהו נפגע", אמר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט ברוך דגון, דובר המועצה להסדר הימורים בספורט, "אין כאן יד מכוונת והדבר לא נעשה בזדון". דגון מדגיש כי הפרס הוא פרס מצטבר ובמקרה השבוע עומד הסכום על שישה מיליון שקלים: "כתוב במפורש שקלים, השפה לא השתנתה והיא זהה כל שבוע". בעקבות פניית חדשות 2 באינטרנט החליטו במועצה להסדר הימורים בספורט להסיר את המודעה.