לרגל ערב יום השואה: בתי הקפה והמסעדות נסגרים

עם כניסתו של יום הזיכרון לשואה ולגבורה, מחוייבים בתי עסק רבים להיות סגורים ולא להעניק שירותים - בהם מסעדות, בתי קפה, בתי קולנוע וגם סופרמרקטים ומכולות. רשת "שופרסל" סגרה את רוב סניפיה כבר בשעה 19:00 לפי דרישת העיריות, אולם בתי המרקחת של "סופר פארם" יפעלו ברוב המקומות כסדרם

יום הזיכרון לשואה ולגבורה (חדשות 2)

לרגל אירועי יום הזיכרון לשואה ולגבורה יהיו מקומות הבילוי ברוב אזורי הארץ סגורים משעות הערב, החל מהשעה 19:00.

בהתאם לחוק, בתי העסק המהווים "עונג ציבורי" יהיו סגורים משעות הערב. בין העסקים שפתיחתם אסורה: בתי קפה, מסעדות, גלידריות, תיאטראות, מועדונים ודיסקוטקים. בחלק מהערים מקפידות העיריות לשלוח פקחים לאכיפת החוק האוסר על פתיחת בתי עסק המורשים לקנוס את בעלי העסקים.

רשתות השיווק הגדולות סגרו גם הן מוקדם את שעריהן. רשת "שופרסל" הודיעה כי רוב סניפיה נסגרו הערב בשעה 19:00 לפי דרישת חוקי העזר של הרשויות המקומיות, וכי יתר הסניפים שיישארו פתוחים - יפעלו ללא מוזיקה ועם קפיטריה סגורה. סניפי רשת "מגה" ברחבי הארץ נסגרו גם הם בשעה 19:00. סניפי "רמי לוי שיווק השקמה" יסגרו בשעה 20:00.

מרשת "סופר פארם" נמסר כי בתי המרקחת יהיו פתוחים בערב כסדרם, למעט אלו הנמצאים במרכזים מסחריים שנסגרים בערב זה. כל סניפי רשת "ניו פארם" סגורים הערב החל משעה 19:00.

גם מרבית חדרי הכושר והמכונים נסגרו הערב בשעה 19:00.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק