האזינו: אראלה התקשרה לזוכה בלוטו - וגילתה שהוא נפטר

את שיחת הטלפון הזאת, אראלה ממפעל הפיס לעולם לא תשכח. הטלפנית המפורסמת של הלוטו התארחה אתמול בתכנית הבוקר של "רדיו תל אביב", במהלכה התקשרה לזוכה כדי להודיע לו שגרף רבע מיליון שקלים. למרבה התדהמה, אשתו של הזוכה ענתה ובישרה לאראלה ולמאזינים: "הוא איננו, הוא מת". האזינו לשיחה

קולות הצהלה והשמחה בהם נתקלת בדרך כלל אראלה ממפעל הפיס, התחלפו אתמול בשתיקה מביכה. הגברת המפורסמת מהלוטו שהתקשרה למסור לזוכה את הבשורה המשמחת, נדהמה כאשר אשתו שענתה לטלפון סיפרה לה כי הוא נפטר - והכל בשידור חי ברדיו.

רוצים לקבל את כל הדיווחים לפני כולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אראלה התארחה אתמול בתכנית הבוקר של "רדיו תל אביב 102FM" עם הראל סלוצקי ועופר דומינגז, במהלכה תיכננה להודיע לאחד ממנויי מפעל הפיס כי זכה בפרס של רבע מיליון שקלים. עוד לפני השיחה הבהירה אראלה למאזינים כי מדובר באדם מבוגר.

אולם דבר לא הכין אותה למה שהתרחש לאחר מכן, כשאשתו של הזוכה ענתה לטלפון. "בוקר טוב גברתי, אני יכולה לדבר עם בעלך?", שאלה אראלה בהתרגשות. "הוא איננו", ענתה האישה. אראלה שאלה: "איך אפשר להשיג אותו?", והאישה ענתה ללא היסוס: "אני אגיד לך מה - הוא מת". 

אראלה התעשתה במהרה, ואמרה כי היא מצטערת מאד לשמוע על מותו. לאחר מכן המשיכה עם הבשורה הקבועה: "קוראים לי אראלה ממפעל הפיס. הכרטיס של בעלך זכה ב-250 אלף שקלים". האישה ההמומה נתקפה מיד בצחוק גדול: "בחייך... מרוב צחוק ואושר אני לא יכולה לדבר".

במהלך השיחה הקצרה שערכו השתיים, סיפרה האישה כי היתה נשואה 51 שנים לבעלה שנפטר. מכיוון שהחשבון של הזוג הוא משותף, אמרה האישה שלא טרחה להודיע למפעל הפיס על מות בעלה. ולכל המתעניינים: כספי הזכייה יגיעו לידיה של האלמנה.