ירושלים: נהג משאית זבל איבד שליטה ונכנס לתוך חצר

נהג הרכב איבד את השליטה עליו, ככל הנראה בשל תקלה בבלמים, ומיהר להסיט את משאית האשפה לתוך חצר כדי להימנע מפגיעה בהולכי רגל. הוא נעצר סמוך לפינת ישיבה, שלמרבה המזל הייתה ריקה מאדם

משאית הזבל בגינה. חדשות 24 (חדשות 24)

נהג משאית זבל של עיריית ירושלים איבד בערב החג האחרון את השליטה על הבלמים וסטה לתוך גינה. רק במזל הסתיים האירוע ללא נפגעים בנפש.

אהרון גץ, מתנדב "איחוד הצלה", הגיע לזירת האירוע וסיפר לחדשות 2 באינטרנט כי האירוע התרחש ברחוב עין צורים שבבירה: "הכביש שם ארוך והנהג סיפר שפחד מאוד לפגוע בהולכי רגל או במבנים".

"ניצלתי בנס, צעקתי 'שמע ישראל'"

המשאית עצרה לבסוף סמוך מאוד לרחבת ישיבה במקום, שלמרבה המזל הייתה ריקה מאדם בשעת האירוע. גץ סיפר כי עם הגעתם של כוחות ההצלה לזירה, נראה הנהג נסער וצעק: "ניצלתי בנס. צעקתי 'שמע ישראל'".

נהג המשאית עבר סדרת בדיקות בזירת התאונה, אך העדיף שלא להתפנות לטיפול בבית חולים כדי שלא לפגום באווירת החג של בני משפחתו.

מעיריית ירושלים נמסר כי "אנו בודקים את הגורמים לתאונה וטרם הושגו ממצאים. בשלב זה, הושבתה מפעילות המשאית שהייתה מעורבת בתאונה מושבתת והיא נמצאת בבדיקה".

עוד מסרו שם, כי "העירייה בודקת באופן שוטף את תקינות המשאיות וכלי הרכב העירוניים ומרעננת את נהלי הבטיחות בקרב כל המשתמשים בכלי הרכב עירוניים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק