בן 11 התמוטט במהלך משחק כדורסל

קבוצת ילדים בני 11 ארגנה משחק כדורסל במגרש המשחקים של בית הספר הדמוקרטי בחדרה. במהלכו התמוטט אחד מהם ואיבד את הכרתו. צוות פרמדיקים ביצע בו פעולות החייאה ממושכות ופינה אותו במצב קשה לבית החולים "הלל יפה" בעיר

התמוטט במהלך משחק כדורסל (sutterstock)

משחק כדורסל תמים בין ילדים במהלך החג הפך לאסון. ילד בן 11 התמוטט במהלך המשחק ואיבד את ההכרה. צוות מד"א שהוזעק למקום ביצעו בו החייאה ופינה אותו לבית החולים כשהוא במצב קשה.

הילד ירד לשחק עם חבריו בחצר בית הספר הדמוקרטי בחדרה במסגרת משחק שארגנו חבריו מהלך החג. מסיבה שאינה ברורה הוא התמוטט במפתיע, קרס על הקרקע ואיבד את הכרתו.

החברים המבוהלים הזעיקו את מגן דוד אדום. דובר מד"א זכי הלר אמר לחדשות 2 באינטרנט, כי "צוות פרמדיקים שהגיע במהירות ביצע בו פעולות החייאה ממושכות ומוצלחות. ולאחר שחזר אליו הדופק, הוא פונה לבית החולים הלל יפה בעיר".

בשבוע שעבר: בן 11 טבע למוות בחוף הכרמל

במהלך חופשת הפסח בשבוע שעבר טבע למוות מרק חיימוביץ' בן ה-11 מול חופי חיפה. גופתו נמצאה מוטלת על שובר הגלים. בחיפושים אחר הנער שנמשכו כיממה, השתתפו כוחות רבים בהם ניידות משטרה שסרקו לאורך קו החוף וכן יחידת מתנדבים של הצוללנים, ספינות חיל הים, ספינות שיטור ימי ומסוקים שחיפשו אחריו עד שנמצאה גופתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק