הפתעה בצפון: ביבי, שרה והילדים באו לטייל

ראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו שרה ושני ילדיהם הצטרפו להמוני בית ישראל, ניצלו את חול המועד פסח והצפינו לטיול משפחתי בעכו ובנהריה. הם התרגשו כשהוצגה להם מהדורה ראשונה בספר חדש בעריכתו של אביו של ראש הממשלה, והספיקו גם לנפוש בחוף הים

אל המוני הישראלים שניצלו את חול המועד פסח כדי לצאת לחיק הטבע, הצטרפו גם ראש הממשלה בנימין נתניהו ובני משפחתו, שעשו דרכם צפונה והעבירו את היום בסיור בעכו ובנהריה.

נתניהו, יחד עם רעייתו שרה וילדיהם יאיר ואבנר, החלו את מסלולם במוזיאון אסירי המחתרות בעכו. הוצגה להם שם מהדורה ראשונה של ספר בסדרה "כתבים ציוניים" שבו מרוכזים כתביו של מקס נורדאו, בעריכת לא אחר מאשר אביו של ראש הממשלה - הפרופ' בן-ציון נתניהו.

ראש הממשלה, שהיה נרגש, הציג לבניו את הספר וסיפר להם על פועלו של נורדאו. משם המשיכו בני המשפחה לערוך תצפית על עכו, וכן ביקרו באולמות האבירים ובחמאם הטורקי שבעיר העתיקה. נתניהו בחן את עבודות השחזור והשיפוץ שנערכו בעיר, שהוכרזה אתר מורשת עולמית על-ידי אונסק"ו.

אחר כך הצפינו בני משפחת נתניהו עוד יותר והגיעו לנהריה, שם טיילו בחוף ימה של העיר. לפי הודעה מלשכתו, "ראש הממשלה ורעייתו הנחו את שירותי הביטחון לוודא שהסיור לא יגרום הפרעה לשגרת החיים באזור ולנופשים הרבים שגודשים את הצפון בחול המועד. בני משפחת נתניהו זכו לקבלת פנים חמה ולאיחולי חג שמח מהתושבים והמטיילים שאותם פגשו במהלך סיורם".

על האתרים שבהם בחר לבקר, אמר ראש הממשלה כי "העיר עכו מגלמת בהיסטוריה שלה את סיפורו של העם היהודי בארץ ישראל, מימי התנ"ך ועד הקמת המדינה". הוא גם אמר כי הוא "קורא לכולם לנצל את חופשת הפסח כדי לטייל בנופי הארץ ולהכיר את העבר העשיר והמרתק שלהם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק