נער בן 16 נפל ממצוק בנחל צאלים ונפצע קשה

מסוק צבאי הוזנק אחר הצהריים לסביבות עין גדי כדי לפנות לבית החולים נער שטייל עם חבריו בנחל צאלים, צנח מגובה רב ונפגע באורח קשה בראשו. "ההערכה היא שכל זה קרה כי הנער החליק", מסרו ביחידת החילוץ עין גדי. "בגלל תנאי השטח, היה לוקח לנו כשעתיים עד שהיינו מצליחים להגיע אליו ברגל"

אסון במהלך הטיול. צילום ארכיון (חדשות 2)

נער כבן 16 נפצע באורח קשה בשעות הצהריים וחברו נפגע קל בנפילה לתהום ממצוק בנחל צאלים, בין עין גדי למצדה. הצעירים טייל במקום עם קבוצת חברים, שראו את הנפילה והזעיקו למקום את כוחות ההצלה. מסוק צבאי הוזנק לזירה כדי לפנות אותם לבית החולים.

"הנער שנפצע קשה סובל מפגיעת ראש ולכן הזעיקו מסוק צבאי כדי להעביר אותו לטיפול", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אלון שחל מיחידת החילוץ עין גדי. "בגלל תנאי השטח, היה לוקח לנו כשעתיים עד שהיינו מצליחים להגיע אליו ברגל. החבר שדיווח על הנפילה מסר שהוא סובל מהרבה חתכים וחבלות".

למרות האירוע החמור, ביחידת החילוץ עין גדי מדגישים כי מדובר במסלול טיולים רגיל שאינו נחשב מסוכן. "האזור מצוין לסיורים ויפה מאוד", אמר שחל. "אני יכול להעריך שכל זה קרה כי הנערים החליקו". גם אנשי יחידת החילוץ בערד פועלים בזירת האירוע, ומטפלים בחבריהם של הצעירים שנפצעו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת