נמצאה גופתו של מרק חיימוביץ' בן ה-11 שטבע בים

אחרי שחודשו החיפושים אחר מרק חיימוביץ' בן ה-11 שנסחף אתמול לים, הבוקר קיבלה המשפחה את הבשורות הקשות – גופתו נמצאה על שובר הגלים. חבריו של חיימוביץ' שהיו עמו וחולצו ללא פגע סיפרו כי הוא נלכד במערבולת

התקווה הפכה לטרגדיה: גופתו של מרק חיימוביץ' בן ה-11 שטבע אתמול בים נמצאה הבוקר. מרק הקטן נסחף ללב ים מול חופי חיפה אתמול אחר הצהריים. הגופה נמצאה כשהיא מונחת בין סלעים בשובר גלים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

החיפושים אחריו שהופסקו אמש חודשו הבוקר, אך לשוטרים ולצוותי החילוץ לא היה הרבה מקום לתקווה. במשטרה אמרו כי לפי התיאורים שהגיעו מחבריו של הנער שהיו עמו - האופטימיות קלושה ביותר.

בחיפושים אחר הנער השתתפו כוחות רבים בהם ניידות משטרה שסרקו במהלך הלילה לאורך קו החוף וכן יחידת מתנדבים של הצוללנים, ספינות חיל הים, ספינות שיטור ימי ומסוקים שחיפשו אחריו עד שנמצאה גופתו.

גולשות חילצו את החברים שנסחפו

אתמול בשעות אחר הצהריים חולצו ללא פגע על ידי גולשים שלושה חבריו של חיימוביץ', שנכנסו איתו למים ונסחפו גם הם. שניים מבין הנערים נפגעו קל בלבד, משתיית מי ים.

משה כהן, מפקד משטרת בחיפה ומפקד מבצע החיפוש אחר הנער, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "ארבעה נערים נכנסו להתרחץ במים. שלושה מהם, שני נערים ונערה, חולצו על ידי שתי גולשות. מרק חיימוביץ', הנער הרביעי בן ה-11 מחיפה, הוא כרגע בגדר נעדר בים".

הארבעה נסחפו סמוך לשובר הגלים מול מלון 'מרידיאן' בעיר. הנער נראה לאחרונה בחלק הדרומי של שובר הגלים. שלושת חבריו של מרק הובאו לבית החולים רמב"ם לקבלת טיפול רפואי.