חיפה: חודשו החיפושים אחר הנער

המשטרה והמתנדבים הפסיקו אתמול בערב את החיפושים אחר מרק חיימוביץ' בן ה-11 שנסחף מוקדם יותר ללב ים מול חופי חיפה. חבריו של חיימוביץ' שהיו עמו חולצו ללא פגע. הסריקות, באמצעות צוללנים, חודשו הבוקר

הולכת ואובדת התקווה: אחרוני הצוללנים שחיפשו אחר מרק חיימוביץ' בן ה-11 אשר נסחף ללב ים מול חופי חיפה אתמול אחר הצהריים, יצאו בשעות הערב מהמים בשל התנאים הקשים בלילה, והחיפושים חודשו הבוקר.

ניידות משטרה המשיכו כל הלילה בסריקות לאורך קו החוף. יחידת מתנדבים של הצוללנים, ספינות חיל הים, ספינות שיטור ימי ומסוקים חידשו את החיפושים אחר חיימוביץ' בשעות הבוקר.

אתמול בשעות אחר הצהריים חולצו ללא פגע על ידי גולשים שלושה חבריו של חיימוביץ', שנכנסו איתו למים ונסחפו גם הם. שניים מבין הנערים נפגעו קל בלבד, משתיית מי ים.

משה כהן, מפקד משטרת בחיפה ומפקד מבצע החיפוש אחר הנער, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "ארבעה נערים נכנסו להתרחץ במים. שלושה מהם, שני נערים ונערה, חולצו על ידי שתי גולשות. מרק חיימוביץ', הנער הרביעי בן ה-11 מחיפה, הוא כרגע בגדר נעדר בים".

הארבעה נסחפו סמוך לשובר הגלים מול מלון 'מרידיאן' בעיר. הנער נראה לאחרונה בחלק הדרומי של שובר הגלים. שלושת חבריו של מרק הובאו לבית החולים רמב"ם לקבלת טיפול רפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק