250 אלף ישראלים טיילו ברחבי הארץ

חול המועד פסח רק התחיל ואלפים יצאו מהבית ויצאו לטייל בחוץ. בין האתרים שמשכו אליהם הכי הרבה מטיילים היום: שמורת טבע עין גדי עם יותר מ-6,000 מבקרים, הגנים הלאומיים בקיסריה עם 4,500 מבקרים וסוגרים את הרשימה אתר מצדה ושמורת הטבע בניאס. בסוף השבוע ייתכן גשם

כ-250 אלף מטיילים ביקרו בשמורות הטבע ובגנים הלאומיים ברחבי הארץ ביומו הראשון של חול המועד פסח. כ-150 אלף איש יצאו לטייל בגנים הלאומיים ובשמורות הטבע שבשטחים הפתוחים ועוד כ-80 אלף מבקרים הגיעו לאתרי רשות הטבע והגנים. האתרים "החמים" של היום: שמורת טבע עין גדי עם יותר מ-6,000 מבקרים, הגנים הלאומיים קיסריה עם 4,500 מבקרים, הסחנה עם 4,100 מבקרים וסוגרים את הרשימה אתר מצדה ושמורת הטבע בניאס.

החשש ממספר מטיילים נמוך התפוגג ועם ישראל יצא היום לטבע ליהנות מחופשת חול המועד פסח. אחרי שצלחו את הפקקים הגיעו מאות אלפי המטיילים ליעדיהם ברחבי הארץ. ראש חטיבת קהל וקהילה ברשות הטבע והגנים עוזי ברזילי סיפר: "היום בעצם עם ישראל יצא 'רשמית' לחופשה ומיהר להגיע לאתרי הטבע והמורשת. מזג האוויר שיתף היום פעולה עם המטיילים ולא נרשמו מקרים מיוחדים בתחום הבטיחות. אנחנו מקווים שגם בהמשך החופשה המטיילים ידעו לשמור על עצמם ועל הטבע".

לכל מי שמתכנן על הטיולים בהמשך החג, להלן התחזית לימים הקרובים: מחר יהיה מעונן חלקית עם ירידה נוספת בטמפרטורות והן יוסיפו להיות נמוכות מהרגיל לעונה. ייתכן גשם קל בעיקר בצפון הארץ, אבל בסך הכל יהיה מזג אוויר נוח. מחר בלילה יתחיל גשם בדרום ויתפשט צפונה אז מי שמתכנן לישון בדרום הארץ מחר עדיף שישנה את התוכניות. ביום שישי יהיה גשם מקומי בכל רחבי הארץ, אבל בשבת המצב משתפר עם גשם בעיקר בצפון. בחג השני מזג האוויר צפוי להיות מצוין עם הזדמנות לסיים את החופש עם עוד קצת טבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק