נופר פגשה את הורי חברותיה שנהרגו בתאונה בבוליביה

שבועיים אחרי התאונה הקטלנית במדבריות המלח בבוליביה נחתה בישראל נופר שגיב, הניצולה היחידה בתאונה, שנפצעה קל. היום היא ביקרה את משפחות שתי חברותיה שנהרגו בתאונה. בני משפחתה מודאגים מהשיקום הנפשי שמצפה לה, לאחר שאיבדה ברגע אחד שתי חברות

לא כך דמיינה נופר שגיב את החזרה לארץ מהטיול שאחרי הצבא. היא הגיעה לישראל כבר אתמול, אבל הנחיתה אל המציאות המורכבת הכתה בה רק היום, כשפגשה את משפחות שתי חברותיה לטיול, שנהרגו בתאונה.

בואה של נופר לארץ הביא עמו חיבוק ממושך של שתי אמהות, זו שבתה נשארה שם, בתאונת דרכים קטלנית במדבריות המלח בבוליביה, וזו שזכתה מחדש בבת, ששרדה את התאונה הקשה.

נעמי, אמה של אופיר אמרה כי זו "שמחה מהולה בעצב". היא מספרת שנופר נתנה לה פרטים אחרונים של הפאזל. יום לפני התאונה נופר אמרה לה שלאופיר היה חלום רע, וסיפרה כי אופיר מתה במקום וזה סוג של נחמה.

הן טיילו יחד בדרום אמריקה. לפני שבועיים, הן הגיעו למדבריות המלח, הסלאר, אחד האתרים היפים ביבשת, כמו מרבית המטיילים הישראלים. בשלב מסוים הג'יפ בו נסעו התהפך מסיבה שאיננה ברורה, דנה ואופיר נהרגו, נופר ריסקה את היד וסבלה מפגיעה בריאה. לישראל היא הגיעה מלווה באביה, ישובה על כסא גלגלים.

לנופר מחכה עכשיו בישראל שיקום פיזי אך משפחתה מודאגת בעיקר מהשיקום הנפשי, אחרי שאיבדה שתי חברות טובות, ברגע אחד, שבו גם חייה ניצלו.