חג עצוב: מאות בני אדם ביקרו במאהל משפחת שליט בירושלים

במקום לציין את ליל הסדר בביתם ישבו אמש נועם, אביבה ויואל שליט על המדרכה מחוץ למעון ראש הממשלה בירושלים והביעו את מחאתם. מאות בני אדם הגיעו היום למאהל כדי לתמוך בבני המשפחה של החייל החטוף. גם "הצל" הגיע להביע תמיכה

פסח חמישי בלי גלעד שליט: מאות מבקרים הגיעו במהלך החג לתמוך במשפחת שליט, במאהל המחאה מול מעון ראש הממשלה בירושלים. בין גל המבקרים היה גם זמר ההיפ-הופ "הצל", שביקש להביע תמיכה בבני המשפחה.

אמש, בזמן שעם ישראל ישב אל שולחן החג, התקרבה משפחת שליט אל פתח ביתו של ראש הממשלה, התיישבה על המדרכה וקיבלה שם את המבקרים. בני המשפחה הודו כי מדובר בחג קשה במיוחד, לאור אמירתו של נתניהו כי הוא אינו מוכן לשלם את המחיר הנוכחי תמורת השבתו של גלעד.

אתמול ביקרו במאהל המחאה חבר הכנסת שאול מופז ונשיא המדינה שמעון פרס. בביקורו הראשון של פרס במאהל מאז שנחטף שליט אמר הנשיא למשפחתו: "גלעד יחזור הביתה", ולחץ את ידם בחמימות. בצאתו מהפגישה אמר פרס לכלי התקשורת הרבים שהיו בחוץ כי הוא מרגיש את עצמו בצידה של המשפחה. "אני לא מולם. אני לא נגדם. אני איתם", אמר פרס הנרגש.

נשיא המדינה הוסיף: "אומרים עלי שאני אופטימי, אז אני אופטימי גם הפעם. אני משוכנע בכל נפשי שנראה את גלעד חי ובריא בביתו". אביו של גלעד, נועם שליט, אמר בתום הפגישה עם פרס כי ביקש מהנשיא להפעיל את כובד משקלו כדי שבנו אכן יחזור לחיק משפחתו.