זכרון יעקב: אב ובנו הפעוט נפצעו מפגיעת רכב פרטי

אחרי סוף שבוע קטלני בכבישים, תאונת דרכים קשה גם הבוקר בזכרון יעקב: רכב פגע באב ובנו הפעוט בן ה-3, שחצו את הכביש ברחוב הנשיא בעיר. האב נפצע אנוש, בנו במצב בינוני. המשטרה בודקת אם השניים חצו במעבר חצייה. "כשהגענו האבא שכב מפרפר על הכביש", סיפר פרמדיק מד"א בזירת התאונה, "הילד בכה בתוך העגלה"

בוקר קשה נוסף בכבישים: אב בשנות ה-30 לחייו נפצע הבוקר אנוש, ובנו הפעוט בן ה-3 נפצע באורח בינוני, בתאונת דרכים בזכרון יעקב. החשד הוא כי נהגת רכב פרטי פגעה בשניים בשעה שחצו את הכביש.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 08:30 הבוקר. צוותי איחוד הצלה ומד"א ממרחב שרון הוזעקו לרחוב הנשיא בזכרון יעקב, בעקבות דיווח על תאונה בה פגע רכב פרטי באב ובנו, שהיה בעגלת תינוק. צוותי ההצלה העניקו לשניים טיפול ראשוני במקום ולאחר מכן פינו אותם לבית החולים רמב"ם בחיפה.

הפרמדיק יניב סטוצקי ממד"א-שרון, שהיה מהראשונים בזירת התאונה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "מדובר בתאונת דרכים קשה של אבא והבן שלו בעגלה, ממש מטרים ספורים מתחנת ההזנקה של זכרון יעקב. כשהגענו האבא שכב מפרפר על הכביש. הילד היה עדיין בתוך העגלה, בוכה ובהכרה ועם סימני דימום מהמצח".

"מתנדבים וכוננים סייעו לילד ואנחנו התחלנו לבצע פעולות החייאה מתקדמות על האבא", הוסיף הפרמדיק. "ניידת טיפול נמרץ הגיעה לפנות את הילד ואנחנו פינינו את האבא כשהוא מורדם ומונשם לבית החולים רמב"ם. בדיעבד קיבלתי אינפורמציה שהאבא מוכר כנכה צה"ל. אנחנו לא ראינו שום עדות לרכב הפוגע". 

האב מאושפז אנוש בחדר הלם ובשלב מאוחר יותר יועבר לחדר טיפול נמרץ. מצבו של הבן מוגדר בשלב זה בינוני. חקירת המשטרה מתמקדת כעת בשאלה האם השניים ירדו אל הכביש ונפגעו - ואם כן, האם הדבר בוצע במעבר חצייה או לא. במידה שכן, תיבדק האפשרות מדוע נפגעו השניים מהרכב הפרטי.

האירוע הבוקר מצטרף לשלוש תאונות דרכים קטלניות שאירעו בסוף השבוע, בהן נהרגו שני בני אדם ונפצעו יותר מ-10. בכביש מספר אחת אירעו שתי תאונות קשות אתמול, ובתאונה נוספת נדרס למוות רוכב האופניים גיא תמרי

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק