האח נספה בשריפה, הדוד בהתרסקות

במשפחת תמרי התקשו אמש לעכל את מותו של אלוף הרכיבה על האופניים, גיא תמרי. למרבה הצער, התאונה הקשה בה נדרס גיא למוות לא הייתה הטרגדיה הראשונה שפקדה את המשפחה: אחיו של גיא נספה בשריפה כשהיה תינוק בשנת 1972, ודודו - האלוף נחמיה תמרי ז"ל - נהרג בהתרסקות מסוק ב-1994. רעייתו של גיא: "נזכור את החיוך שלו"

הטרגדיות ממשיכות לרדוף את משפחת תמרי: משפחתו של רוכב האופניים (42) שנדרס אתמול בשעות הבוקר למוות, ידעה בעבר מספר טרגדיות קשות, בהן נהרגו אחיו ודודו. אמש קיבלה המשפחה בצורה קשה את הידיעה על מותו של רוכב האופניים המקצועי שהתחרה באליפויות שונות וזכה בתחרויות רבות.

מותו הטרגי של גיא, שנדרס בידי נהגת שחזרה ממשמרת לילה ולא הבחינה בו, הוא חוליה נוספת בשרשרת הטרגדיות שידעה משפחת תמרי. דודו של גיא, נחמיה תמרי, נהרג בשנת 1994 בהתרסקות מסוק צבאי בעת ששימש אלוף פיקוד המרכז. מסוקו של האלוף פגע בכבל חשמל בשעה שניגש לנחיתה במחנה פיקוד המרכז בליל סערה חורפי. כל ארבעת נוסעי המסוק, בהם האלוף תמרי ז"ל, נהרגו במקום.

זירת התאונה, אתמול (חדשות 2)
22 שנה קודם לכן, כשגיא היה רק בן 4, פקד את המשפחה אסון נוסף. בדליקה שפרצה בבית המשפחה, שהתגוררה אז בבאר שבע, נספה אחיו התינוק של גיא, אייל, שהיה בן חצי שנה בלבד. גיא נלכד בלהבות ונכווה קשות, אך ניצל. השריפה פרצה בגלל תנור נפט שהתלקח בחדר הילדים - וצלקות נותרו על גופו בגללה.

"נזכור את החיוך כשניצח בתחרויות"

רעייתו של גיא, שרון תמרי, כתבה לו היום מילות פרידה בטור אישי בעיתון "ידיעות אחרונות". "האהבה המשותפת שלנו לאופני הכביש הרגה אותו והפרידה בינינו", היא כותבת. "כשהגעתי עם קבוצת הרוכבים לצומת (בו סיכמו להיפגש) הוא לא ענה אבל לא ציפיתי שיענה. הרי זה מה שסיכמנו. כשלא הגיע וגם לא השיג אותנו מאוחר יותר, התחלתי לדאוג".

"גיא שלנו נהרג תוך כדי רכיבה על אופניים, שהיו הדבר השני החשוב בחייו אחרי המשפחה. הסכנה תמיד הייתה באוויר", כותבת עוד הרעייה שהפכה לאלמנה. "נזכור את החיוך שהיה לו כשניצח בתחרויות, את ההתלהבות מהרכיבה, את האהבה הזו. שלום".

הלוויתו של גיא תמרי תתקיים הערב בשעה 18:00 בבית העלמין חדיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק