בשל הופעת ג'סטין ביבר והפגנת הנכים: פקקים בתל אביב

פעילים חברתיים מנסים לחסום את מחלף קפלן שלמרגלות מרכז עזריאלי, בדיוק כשמתחיל העומס לקראת ההופעה של ג'סטין ביבר בפארק הירקון. ואם זה לא מספיק, בגני התערוכה נערך כנס של הליכוד. עומסים במחלף ההלכה, רוקח ונמיר

אם התכוונתם להגיע הערב לתל אביב, כדאי שתשקלו זאת בכובד ראש. במרכז העיר וצפונה החלו פקקים כבדים בשל הופעתו של ג'סטין ביבר בפארק הירקון, אירוע המכירות של ארגון "חבר" וכנס של הליכוד. לכל זה מצטרפת מחאת הנכים והמפגינים נגד התייקרות הדלק, שמנסים לחסום את מחלף קפלן שמול מרכז עזריאלי.

רב פקד שחר ישראלי ממשטרת התנועה עדכן כי ישנם עומסים במחלף ההלכה: "אנחנו בינתיים מזרימים את התנועה ברוקח, נא לנסוע בדרכים עקיפות". ישנו עומס גם סביב מגדלי עזריאלי, בדרך נמיר לכיוון צפון וגם ביציאה הדרומית של אלנבי - בשל העומס באיילון ונמיר. 

לאותם אזורים ולסביבות מרכז עזריאלי, לפי המשטרה, "מתבקש הציבור הרחב שאינו אמור לפקוד את האירועים להימנע מלהגיע לדרכים והרחובות שבהם צפוי עומס. כמו כן, מתבקש הציבור לגלות סבלנות ולהישמע להוראות שוטרי התנועה במקום".

אחד ממארגני ההפגנה במחלף קפלן, מגן דהרי, אמר לחדשות 2 באינטרנט: "נחסום את הכביש במחאה על יוקר המחייה וכדי להדגיש את זכותו של האזרח לחיות בכבוד. מאות אנשים יצטרפו אלינו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק