מדבר יהודה: נמצאו האב וארבעת בניו שנעדרו אתמול

חמישה בני משפחה מבני ברק הגיעו אתמול בבוקר לטייל באפיק נחל אשלים. קרוביהם דיווחו כי הקשר עמם נותק, וכוחות החילוץ פתחו אחריהם בחיפושים אל תוך הלילה. אחרי שעות ארוכות של חיפושים באמצעות מסוק, התקבלה הבשורה המשמחת: המשפחה נמצאה בריאה ושלמה

חיפושים במדבר. ארכיון (דו"צ)

חמישה בני משפחה מבני ברק נעדרו אמש, אחרי שהגיעו אתמול בבוקר לטייל בנחל אשלים שבמדבר יהודה. קרוביהם פנו לרשויות אחרי שלא הצליחו ליצור עמם קשר במשך שעות ארוכות, ולמקום הגיעו כ-30 אנשי יחידות החילוץ מערד והערבה, שערכו אחריהם חיפושים. אחרי שעות של חיפושים, אותרו האב וארבעת בניו בנחל. לפי ההערכה, הם טעו בדרכם והלכו לאיבוד בתוך פלגי הנחל.

קובי חבקין, דובר יחידת החילוץ ערד, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "מדובר באב וארבעת בניו. איתרנו את הרכב שלהם בתחילת המסלול, מה שנותן לנו אינדיקציה לכך שהם אכן נמצאים בתוך הנחל. זה מסלול להליכה איטית באופן יחסי, והשנה לא זרמו שם הרבה מים".

החיפושים אחר החמישה נמשכו אל תוך הלילה, ובשל התנאים, סייע בחיפושים גם מסוק בעל חיישני חום - בניסיון להתגבר על החשכה.

"יכולות להיות שם סכנות של נפילה, אבל ההשערה שלנו היא שהם פשוט טעו במסלול. התייבשות לא כל כך עומדת על הפרק כי לפי האינפורמציה שיש לנו, האבא היה מסודר מאוד ודאג לקחת מספיק מים. גם אם יש להם טלפונים סלולריים, יש שם בעיות של קליטה וגם הרשתות מירדן משבשות את מה שיש", סיפר חבקין לפני שנמצאה המשפחה.

רוצים לקבל את כל העדכונים לפני כולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק