הידרדרות במצבו של הנער שנפצע מטיל נ"ט

בבית החולים סורוקה בבאר שבע מדווחים הבוקר על הידרדרות נוספת במצבו של דניאל ויפליך בן ה-16, אשר נפצע אנושות מפגיעת טיל נ"ט באוטובוס, סמוך לנחל עוז. מצבו מוגדר אנוש והוא מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ. הוריו אמרו השבוע לחדשות 2: "אנחנו לא מוותרים ומאמינים באמונה שלמה"

דניאל בקרב על חייו: בבית החולים סורוקה בבאר שבע חלה היום הידרדרות נוספת במצבו של הנער דניאל ויפליך בן ה-16, תושב בית שמש, אשר נפצע אנושות מפגיעת טיל הנ"ט באוטובוס התלמידים סמוך לנחל עוז - כשהיה בדרכו לבקר את סבתו.

רוצים לקבל עדכון על מצבו של דניאל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

מצבו של דניאל מוגדר עדיין אנוש, והוא מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ בסורוקה. צוות הרופאים נאבק בשעות אלה על מנת להשאירו בחיים, אולם הוא אינו מגיב לטיפול התרופתי שהוא מקבל. בבית החולים אומרים כי היממה הקרובה קריטית מאד להחלמתו של דניאל.

השבוע שידרנו במהדורה המרכזית של חדשות 2 ראיון מיוחד עם הוריו, תמר ויצחק. "המצב כרגע קשה", סיפר האב המודאג. "הרופאים לצערנו לא כל כך אופטימיים, כי לא היה שום תגובות. אנחנו לא מוותרים ומאמינים באמונה שלמה. הוא ילד מיוחד מאוד".

את העידוד שואבים בני המשפחה ממאות האזרחים שמבקשים לחזק אותם בשעתם הקשה, ביניהם גם ראש הממשלה בנימין נתניהו שביקש להתעדכן במצבו של דניאל.

ההורים מקווים שבנם הבכור יעשה את הבלתי יאומן ויפקח את עיניו סוף סוף. "אני מבקשת שעם ישראל יתפלל לבן שלי, רפאל דניאל אריה בן תמר",  הפצירה האם תמר, "להתפלל חזק חזק, רק אמונה, בבקשה".

הסלמה בדרום - כל העדכונים:

הווידאופדיה - כיפת ברזל

כל הפרטים על ההסלמה בדרום

ליברמן: "הפסקת האש - טעות חמורה"

מקור פלסטיני רשמי: סיכמנו עם ישראל על הפסקת אש

כך נראה יירוט של טיל מבפנים

רה"מ: לא נוכל להגן על כל בית

טורקיה נגד ישראל: "תגובה מוגזמת"

הבכיר שחוסל: מעורב בחטיפת שליט

צפו: כיפת ברזל משמידה טיל גראד בשמי אשקלון