הכבאים השתלטו על שריפת הענק בבאר שבע

לפחות 5 צוותי כיבוי אש הוזעקו בשעות הצהריים לאזור התעשייה בבאר שבע, בעקבות שריפת ענק שפרצה בוואדי סמוך והתפשטה למגרש גרוטאות רכב. אין נפגעים בנפש, אך נזק כבד נגרם למוסכים, חנויות וכלי רכב באזור. עשן כבד מיתמר מעל העיר

שריפת ענק השתוללה משעות הצהריים באזור התעשייה בבאר שבע. אין נפגעים, אך נזק כבד נגרם לרכוש. סמוך לשעה 17:00 אחה"צ הושגה שליטה על האש.

לפחות 5 צוותי כיבוי אש הוזעקו לאזור התעשייה בעקבות הדיווח הראשון על השריפה, במגרש גרוטאות של מכוניות ברחוב בעלי המלאכה בדרום העיר. מדובר באזור של מוסכים, והכבאים נאבקו במשך שעות בהתפשטות מהירה מאד של הלהבות במטרה למנוע את הגעת השריפה למבנים סמוכים, ואף לתחנת דלק הממוקמת כ-200 מטרים מהמקום.

בתום כמה שעות של נסיונות כיבוי, הכריזו כוחות הכיבוי כי הצליחו להשתלט על השריפה. מחקירה ראשונית עולה כי השריפה החלה ככל הנראה בוואדי באר שבע, המרוחק כמה מאות מטרים מאזור התעשייה, והתפשטה גם לכיוון מגרש הגרוטאות, שם נשרפו מאות מכוניות ישנות ואלפי צמיגים. בשלב זה לא ברור מה גרם לשריפה בוואדי.

כתוצאה משריפת הרכבים והצמיגים היתמר עשן כבד מעל לכל האזור. "כל העיר התמלאה עשן שחור ושומעים את הסירנות בכל מקום", סיפרה מיכל, תושבת העיר, במייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. "זה ממש מפחיד", הוסיפה.

המשטרה סגרה לתנועה את רחוב בעלי המלאכה ואת כל הרחובות סביבו. בכביש מס' 25 מיתמר עשן כבד הגורם לראות לקויה, והמשטרה ממליצה לנהגים לנסוע בדרכים עוקפות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק