הוריו של הנער שנפצע מטיל נ"ט: "לא מוותרים"

ביום חמישי פגע טיל "קורנט" שירו הפלסטינים ישירות באוטובוס בו נסע דניאל ויפליך בן ה-16. הנער, שהיה בדרכו לבקר את סבתו, נפגע בראשו ונפצע אנושות. למרות שלא חל שינוי של ממש במצבו והרופאים עדיין נלחמים על חייו - הוריו עדיין מקווים לנס. "אנחנו לא מוותרים", הם אומרים ומבקשים להתפלל לשלומו של בנם

כבר ארבעה ימים שתמר ויצחק, הוריו של דניאל ויפליך בן ה-16, מקווים לנס. ביום חמישי עשה דניאל את דרכו לבית סבתו, כשסמוך לנחל עוז ספג האוטובוס שבו נסע פגיעה ישירה של טיל נ"ט.

דניאל נפגע בראשו ופונה במצב אנוש לבית החולים סורוקה בבאר שבע. למרות שלא חל שינוי של ממש במצבו, הוריו עדיין לא מאבדים תקווה. "המצב כרגע קשה", מספר האב המודאג. "הרופאים לצערנו לא כל כך אופטימיים, כי לא היה שום תגובות. אנחנו לא מוותרים ומאמינים באמונה שלמה. הוא ילד מיוחד מאוד".

את העידוד שואבים בני המשפחה ממאות האזרחים שמבקשים לחזק אותם בשעתם הקשה, ביניהם גם ראש הממשלה בנימין נתניהו שביקש להתעדכן במצבו של דניאל.

כעת מקווים ההורים שבנם הבכור יעשה את הבלתי יאומן ויפקח את עיניו סוף סוף. "אני מבקשת שעם ישראל יתפלל לבן שלי, רפאל דניאל אריה בן תמר",  מפצירה האם תמר, "להתפלל חזק חזק, רק אמונה, בבקשה".

עדכונים נוספים על ההסלמה בדרום בחדשות 2 בפייסבוק 

הסלמה בדרום - כל העדכונים:

כל הפרטים על ההסלמה בדרום

רה"מ: לא נוכל להגן על כל בית

טורקיה נגד ישראל: "תגובה מוגזמת"

הבכיר שחוסל: מעורב בחטיפת שליט

צפו: כיפת ברזל משמידה טיל גראד בשמי אשקלון

צפו: מחבלים משגרים רקטות מתוך בית קברות

חמאס: סליחה על ירי הנ"ט על אוטובוס התלמידים

צפו: כיפת ברזל מיירטת את הרקטה