שיבושים בתנועת הרכבות: כך זה נראה

עבודות התשתית ברכבת ישראל התחדשו הבוקר. אומנם בסוף שנת 2012 יוכפלו מספר מסילות הרכבת בארץ וזמני הנסיעות יקוצרו, אבל עד שזה יקרה כל סבב עבודות מנתק את תושבי הדרום מהמרכז ואלפי נוסעים נאבקים על כל כסא פנוי באוטובוסים. עבודות התשתית הנוכחיות יסתיימו בסוף השבוע, אבל בהמשך השנה עוד צפויים שיבושים נוספים

אם אתם גרים מדרום לתל אביב ומשתמשים בשירותי הרכבת, בוודאי לא אהבתם את מה שציפה לכם הבוקר בתחנות. קחו הרבה אוויר, הצטיידו בהמון סבלנות - תצטרכו אותה גם להמשך השבוע.

הבוקר התחדשו עבודות התשתית ברכבת ישראל. קווי הרכבת לדרום הושבתו ואלפי נוסעים נותרו בתחנות ההסעה אחרי שאוטובוסים מלאים יצאו מהרציפים. סבב העבודות הנוכחי יסתיים ביום שישי, אבל בהמשך השנה צפויים שיבושים נוספים.

מאות נוסעים הצטופפו היום בתחנות ההסעה בבאר שבע ונאבקו על כל כיסא באוטובוס בעקבות עומס שנגרם בשל עבודות תשתית של רכבת ישראל. "אפשר לעשות שיפוצים, אבל בכל העולם עושים את זה בפחות זמן", אמרה אחת הנוסעות שהמתינה לאוטובוס.

בסוף שנת 2012 יוכפלו מספר מסילות הרכבת בארץ וזמני הנסיעות יקוצרו משמעותית, אבל עד שזה יקרה, כל סבב של עבודות מנתק את תושבי הדרום מהמרכז וגורם להרבה תסכול ועצבים. יריב כץ סמנכ"ל תשתיות של רכבת ישראל מסביר: "אנחנו נערכים הרבה חודשים מראש לסגירת מסילה, אבל כחברה ממשלתית אנחנו לא יכולים לעבוד בשבת".

בשנת 2010 הושבתה הרכבת במשך 80 ימים ואילו מתחילת שנת 2011 מניין הימים עומד כבר על 70 ועוד לא עברו ארבעה חודשים מתחילת השנה. סבב העבודות הקרוב יסתיים בסוף השבוע, אבל בשנתיים הקרובות צפויים שיבושים רבים נוספים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק