אחרי 3 חודשים: גילתה שזכתה ב-20 מיליון שקל בלוטו

תושבת ירושלים, אם ל-3 ילדים, מצאה ביום שישי האחרון טופס לוטו שנשכח עמוק בארנק שלה. היא הלכה לדוכן הפיס הקרוב לבדוק, וגילתה להפתעה שזכתה ב-20 מיליון שקלים. "כל חיי חייתי בדוחק", אומרת כעת הזוכה המאושרת. "עבדתי בעבודות שונות מהבוקר עד הערב והזכייה הזאת נחתה עלי מהשמיים, אני עדיין המומה ולא מאמינה"

זכייה מפתיעה בלוטו. צילום ארכיון

אישה בשנות ה-50 לחייה מירושלים קיבלה היום לידיה צ'ק של 20 מיליון שקלים, לאחר שזכתה בהגרלת הלוטו שנערכה לפני כשלושה חודשים, אולם היא גילתה שזכתה רק ביום שישי האחרון.  "מרוב הלם והתרגשות לא הצלחתי להירדם בלילה", היא מספרת עכשיו.

הזוכה המאושרת, אם לשלושה ילדים מירושלים, סיפרה היום כי "כל חיי חייתי בדוחק, נלחמתי לפרנס בכבוד את ילדיי שגדלו לתפארת", והוסיפה בהתרגשות: "עבדתי בעבודות שונות מהבוקר עד הערב והזכייה הזאת נחתה עלי מהשמיים, אני עדיין המומה ולא מאמינה שזה אכן כך".

את טופס ההגרלה, בעלות של 46 שקלים בלבד, מילאה הזוכה בחודש דצמבר, ומיד לאחר מכן הניחה אותו בארנק ושכחה ממנו. "ביום שישי נסעתי עם אמא שלי למרכז במטרה לרכוש שולחן לחג", היא משחזרת, "בדרך עברנו ליד דוכן פיס ובגלל שהטופס ששכב בארנק העיק עלי והפריע לי, קפצנו רגע לדוכן רק כדי לבדוק את הטופס".

לדבריה, במהלך הבדיקה הביטה בה בעלת הדוכן במבט מוזר, והיא אמרה לה בהומור: "את מסתכלת עלי במבט שאומר שזכיתי לפחות ב-700 אלף". בשלב הזה הגיעה התשובה המפתיעה: "זכית במיליונים, אני מציעה שתסעי לבית מפעל הפיס לקבל את כל הפרטים על הזכייה".

"אמא שלי ואני קפאנו במקום, לא ידענו אם לצחוק או לבכות", אומרת הזוכה. "מרוב הלם והתרגשות לא הצלחתי להירדם בלילה וכל הזמן וידאתי שהטופס אכן בארנק". לאחר שקיבלה את הפרס הוסיפה: "יש כל כך הרבה אנשים שאני רוצה לעזור להם ולעשות אותם שמחים ומאושרים. אני מודה לאל שנתן לי את היכולת הזאת לשמח עכשיו כמה משפחות לקראת החג".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק