טרגדיה בהרצליה: הרוג בשריפה שפרצה בדירה

לפחות אדם אחד נהרג ושלושה נפצעו בשריפה בדירה בבניין מגורים בהרצליה. כוחות גדולים של מכבי אש ומד"א הגיעו למקום, על מנת לכבות את האש, לחלץ את הלכודים ולסייע לפצועים

שריפה בדירה, אילוסטרציה (שאטרסטוק)

הרוג בשריפה בהרצליה: צוותי כיבוי אש הוזעקו לבניין מגורים ברחוב הר שומרון בעיר, שם דווח על שריפה בדירת מגורים. למקום הגיעו ארבעה צוותי כיבוי, שנלחמים לכיבוי השריפה. במקום לכודים מספר אנשים ולפחות אדם אחד נהרג. בנוסף, דווח על שלושה פצועים במקום, שמצבם מוגדר קל.

כוחות גדולים של כיבוי אש הוזעקו למקום בניסיון להילחם באש. במקביל, צוות של מד"א מרחב ירקון הגיע לאזור גם הוא, על מנת להעניק סיוע לפצועים. כוחות מד"א פינו מהמקום שלושה פצועים, שנפגעו באורח קל משאיפת עשן. הפצועים פונו לבית החולים מאיר בכפר סבא.

ירון קורן דובר מכבי אש הרצליה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי: "בשלב זה, הושגה שליטה על האש", סיפר והוסיף, "לאחר סריקה בדירה שבה התרחשה השריפה, חולצו מהדירה שלושה נפגעים, אשר נפצעו באורח קל משאיפת עשן, והרוג אחד". קורן הוסיף כי "ברגע שיסתיימו פעולות הכיבוי, תתחיל חקירת הנסיבות שהובילו לשריפה".

טפסר אייל כספי מפקד תחנת כיבוי אש הרצליה הוסיף: "מיניתי צוות חקירה מיוחד לבדוק את נסיבות השריפה, אני מאמין כי הצוות יסיים את עבודתו בשעות הקרובות ואז נוכל לדעת מדוע התרחש המקרה"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק