מכבי ת"א תשחק בערב יום הזיכרון?

רק ניצחון נוסף הערב בנוקיה על קאחה לבורל ויטוריה מפריד בין הצהובים לבין הפיינל פור, אך נראה שגם אם יעלו - מכבי בבעיה. הגמר אמור להיערך בערב יום הזיכרון וביורוליג כבר הודיעו: לא נזיז. במכבי ת"א מתעקשים שלא ישחקו בתאריך הבעייתי ובונים על כך שהמשחק ייערך בשעה מוקדמת יותר

מכבי. ישחקו בערב יום הזיכרון? (חדשות 2)

מכבי ת"א נמצאת אמנם עם רגל וחצי בפיינל-פור של היורוליג, כשרק ניצחון נוסף הערב בנוקיה על קאחה לבורל ויטוריה מפריד בינה לבין הכרטיס לברצלונה, אבל נראה שבכל הקשור להופעה בגמר, אם תהיה כזו, היא בבעיה קשה.

אם הצהובים יצליחו להתגבר על היעדרותו של אחד השחקנים החשובים שלה, דורון פרקינס, שכזכור נפצע בברכו וגמר את העונה, גם הערב מול הספרדים וגם בחצי גמר הפיינל פור, הם יצטרכו לשחק בערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה - המועד שבו נקבע משחק הגמר.

לאחר שנודע כי גמר הפיינל פור ייערך בברצלונה בשמונה במאי, הודיע יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי, באופן ברור כי קבוצתו לא תשחק בערב יום הזיכרון. במכבי קיוו כי הנהלת היורוליג תענה לבקשתם להקדים לפחות את שעת המשחק, אם כמובן יעפילו לגמר, אך נראה כי למרות קשריו הטובים של מזרחי עם ראשי היורוליג, אלה לא מתכוונים לעשות זאת.

המשחק יוקדם לשעות הצהריים?

עמדתם של מזכ"ל היורוליג, ג'ורדי ברתומאו, וחבריו בהנהלה ידועה מתחילת העונה, כשהסיבה העיקרית היא שישנן עשרות רשתות טלוויזיה שכבר רכשו את זכויות השידור ולכן לא ניתן להזיז את מועד שידור המשחק. במכבי לא מגיבים עדיין רשמית, אבל מאחורי הקלעים בונים על כך שאם וכאשר יעפילו לגמר, המשחק ייערך באותו יום ויוקדם לצהריים.

אם בהנהלת המפעל האירופי יישארו בדעתם גם כשיראו את מכבי עולה לגמר, ומזרחי יתעקש גם הוא שלא להעלות את שחקניו על הפרקט - ייווצר תקדים שעלול להשפיע על עתידם של הצהובים באירופה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק