כך ייראה הפארק המוטורי הראשון בישראל

בשורה לחובבי הספורט המוטורי: אחרי יותר מ-5 שנים שהפרויקט תקוע בפקקי הבירוקרטיה, הוחלט היום על הקמת פארק מוטורי ראשון מסוגו בארץ בעלות של 100 מיליון שקל, סמוך לבאר שבע

הגיע הזמן לחמם מנועים - מרוצי המכוניות מגיעים בקרוב לישראל. אחרי יותר מחמש שנים שהפרויקט תקוע בפקקי הבירוקרטיה, הוחלט היום על הקמת פארק מוטורי ראשון מסוגו בארץ, ליד באר שבע - בין שדה תימן לחצרים.

על שטח של 320 דונם, יוקם מסלול לנסיעת שטח באורך של שני קילומטרים ומסלול אספלט באורך של 4.5 קילומטרים. מסלולים נוספים יוקצו לאופנועים, לאימונים ולקרטינג. לצד המסלול המרכזי יעמוד יציע ל-10,000 איש, ובפארק גם צפויים להיבנות בתי מלון וחנויות.

הספורט המוטורי עושה קילומטרז' ארוך בעולם, גורף רווחים, מושך עניין ואוהדים וכן, גם מחנך לנהיגה בטוחה יותר. גם בישראל יש לא מעט מכורים שנאלצים להסתפק במסלולים האלה, ומקווים שיוכלו להתחרות יום אחד במסלול מקצועי.

פרויקט הפארק המוטורי שאושר היום בעלות של 100 מיליון שקלים יתחיל להיבנות בחודשים הקרובים, בתקווה שיהפוך למוקד משיכה לאזור.

אחרי חמש שנים ארוכות של ציפייה, חובבי המרוצים מקווים שמקבלי ההחלטות לא יורידו את הרגל מהגז ושהפעם - הפרויקט המוטורי, נמצא באמת על המסלול הנכון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק