מיוחד לפורים: מצעד תחפושות העבר

חגיגות הפורים בכל רחבי הארץ נמשכות. מחר תיערך תהלוכת העדלאידע המסורתית בחולון, וכאן בחדשות 2 באינטרנט נעביר את התהלוכה בשידור חי החל מהשעה 12:00 משלוש עמדות צילום מקבילות - כולל מצלמת רחף במסוק. ובינתיים, אספנו את מיטב קטעי הווידאו מפורים של השנים האחרונות לקליפ מיוחד של מיטב תחפושות העבר. חג שמח!

ברחבי הארץ נמשכות חגיגות הפורים, וגם כאן בחדשות 2 באינטרנט אנו משתתפים בחגיגה. מחר נעביר בשידור חי החל מהשעה 12:00 את משדר ה-HD האינטרנטי הראשון בישראל - מהעדלאידע המפורסמת של חולון.

השידור יועבר במקביל משלוש עמדות שונות: שתי עמדות שיהיו פרוסות לאורך התהלוכה ומצלמת רחף מיוחדת בתוך מסוק שיטוס בשמי חולון, ותעביר את הצעדה כפי שהיא נראית מהאוויר. השידור יועבר באיכות "HD אינטרנטית" שתבטיח לגולשים חווית צפייה אופטימלית.

ובינתיים, הכנו קליפ מיוחד שמסכם את הטרנדים של התחפושות ב-15 השנים האחרונות בחוצות ישראל כפי שנקלטו במצלמות חדשות ערוץ 2, מצביקה הדר בתור ז'וז'ו חלסטרה - ועד עמיר פרץ ואוסמה בן לאדן.

מתחפשים עם חדשות 2 באינטרנט

גולשי חדשות 2 באינטרנט שצילמו את עצמם מחופשים הצליחו להפתיע עם רעיונות מקוריים וחדשניים במיוחד. היו כמובן רבים שכמו בכל שנה, יצאו כשהם מחופשים לקאובויים, חיילים ומלאכים. אבל מי שיסתכל היטב, יוכל למצוא את פרידה מהאח הגדול כבר עכשיו מחוץ לווילה - לפחות בתור תחפושת.

גם רחל, או בשמה המוכר יותר - "רחוואל" מ"ארץ נהדרת", הייתה מודל לחיקוי של גולש - כנראה מחוץ למאחז עשהאל שנמצא אי שם בגבעות יהודה ושומרון.

אפילו כפתור ה"לייק" המפורסם של פייסבוק זכה למחווה לא מבוטלת, ואחד מגולשינו הפתיע עם תחפושת מקורית ומושקעת שהוקדשה כל כולה לו. גולש אחר בחר להתחפש לפרופיל פייסבוק, ונוספים נבלעו בתוך תלבושות "בוב ספוג" וכוכבי תוכניות ילדים אחרות.

יש לכם תחפושת מקורית? הצטלמו והעלו את התמונה לחדשות 2 בפייסבוק