התחפושות שלכם: קבלו את פרידה, "רחוואל" וכפתור ה"לייק"

גולשי חדשות 2 באינטרנט הפתיעו אותנו עם שלל תחפושות מקוריות ומושקעות. אתם מוזמנים לצפות בהן, להמשיך לשלוח וגם להצטרף ביום ראשון למשדר המיוחד מהעדלאידע בחולון

חגיגות הפורים עדיין בעיצומן, וגולשי חדשות 2 באינטרנט שצילמו את עצמם מחופשים הצליחו להפתיע עם רעיונות מקוריים וחדשניים במיוחד. היו כמובן רבים שכמו בכל שנה, יצאו כשהם מחופשים לקאובויים, חיילים ומלאכים. אבל מי שיסתכל היטב, יוכל למצוא את פרידה מהאח הגדול כבר עכשיו מחוץ לווילה - לפחות בתור תחפושת.

גם רחל, או בשמה המוכר יותר - "רחוואל" מ"ארץ נהדרת", הייתה מודל לחיקוי של גולש - כנראה מחוץ למאחז עשהאל שנמצא אי שם בגבעות יהודה ושומרון. אפילו כפתור ה"לייק" המפורסם של פייסבוק זכה למחווה לא מבוטלת, ואחד מגולשינו הפתיע עם תחפושת מקורית ומושקעת שהוקדשה כל כולה לו. גולש אחר בחר להתחפש לפרופיל פייסבוק, ונוספים נבלעו בתוך תלבושות "בוב ספוג" וכוכבי תוכניות ילדים אחרות.

אחרי המסיבות ושלל אירועי החג, אתם מוזמנים להצטרף לשידור החי מתהלוכת העדלאידע בחולון, שנעביר כאן בחדשות 2 באינטרנט באיכות HD ביום ראשון הקרוב החל מ-12:00 בצהריים. באירוע הססגוני צפויים להשתתף אלפי חוגגים, ולטובת גולשינו שיעדיפו להישאר בבית - נעביר אותו משתי עמדות שתוצבנה לאורך מסלול התהלוכה, וכן ממסוק שיתעד את ההתרחשויות ממעוף הציפור.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק