כספי: ייתכן שאחזור לשחק במכבי תל אביב

ייתכן שמכבי תל אביב צפויה לקבל בקרוב שחקן חיזוק משמעותי. בריאיון שערך עידן קוולר עם שחקן הסקרמנטו קינגס עומרי כספי, גילה כי כספי שוקל לחזור לשחק ביד אליהו בשל השביתה המתוכננת ב-NBA. בנוסף חושף כספי כי הוא עוד בחיפושים אחר אהבה: "אני מחפש את היהודיה הכשרה הטובה"

אם התגעגעתם לעומרי כספי, אולי תזכו לראות אותו בישראל מוקדם מהצפוי: הכדורסלן הישראלי שמשחק בימים אלו בליגת ה-NBA ייתכן ויחזור ללבוש עוד בקיץ הקרוב את מדי מכבי תל אביב.

בריאיון שערך עידן קוולר עם כספי מחדר ההלבשה של קבוצת סקרמנטו קינגס, גילה כספי על כוונותיו לחזור לשחק בישראל בשל שביתת ה-NBA. "זה משהו שהיו דיבורים עליו", חשף כספי והוסיף: "צריך לחכות ולבדוק מה קורה עם עניני הליגה, ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר כשיגיע הקיץ".

כספי מסביר: "יש לי חוזה ב-NBA ובכל רגע שיש שביתה אני יכול לשחק בכל מקום בעולם". לדבריו הוא ישקול את המשך צעדיו אם אכן השביתה תצא לפועל.

כספי: "עדיין אין אהבה"

בנוסף, הביע הכדורסלן הישראלי אכזבה מגל ההפסדים האחרונים של סקרמנטו: "זה מאוד מאכזב. הפסדנו לאחת הקבוצות החלשות בליגה. לצערי זה משהו מתמשך, אנחנו משחקים והתקפה כמעט לא קיימת".

לגבי השמועות הנוגעות למעבר לקבוצות אחרות ב-NBA ציין כספי: "סקרמנטו זאת הקבוצה שהאמינה בי ונתנה לי את הפריצה להתחלת הדרך. הוכחתי שאני ויותר יותר מראוי ויכול לשחק בליגה הזאת. יש קבוצות שמעריכות זאת וזה מה שאני מחפש".

כספי אף חשף את התשובה לאחת מהשאלות הבוערות ביותר בנוגע לחייו האישיים. "אין עדיין אהבה", אומר הכדורסלן, אך מוסיף טיפ לכל המעוניינות: "אני מחפש את היהודיה הכשרה הטובה".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק