תינוקת נכוותה קשה כששיחקה עם גפרורים

רגע אחד של חוסר תשומת לב הביאה לפציעה חמורה של תינוקת בבני ברק. התינוקת בת השנה הושארה לבדה במטבח, שיחקה עם גפרורים והחלה לפתע לעלות באש. הפרמדיק שהגיע למקום גילה את האם בהיסטריה כשגם היא סובלת מכוויות קלות

התינוקת פונתה במצב קשה. ארכיון (AP)

תינוקת בת שנה נכוותה קשה לאחר ששיחקה עם גפרורים בביתה בבני ברק. אמה של התינוקת שהיתה בחדר סמוך הבחינה לפתע כי הבגדים של בתה עולים באש, וכשניסתה לכבות אותה נפגעה בעצמה.

בסביבות השעה 10:40 התקבל דיווח ממד"א על האירוע. יחיאל מילר, פרמדיק מ"איחוד הצלה" גוש דן היה הראשון שהגיע למקום. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הוא משחזר: "הגעתי והאם בכתה והיתה בהיסטריה לחלוטין".

"הגעתי ושאלתי את האם היכן התינוקת. מתברר כי היא הכניסה אותה ישר לאמבטיה וכיסתה אותה במים - מה שעושים במקרים כאלו", מספר מילר. "הגעתי ובדקתי אותה, היו לה כוויות קשות מהבטן במעלה, דרגה ג' פלוס".

לדבריו, האם אמרה לו שהשאירה לרגע את התינוקת במטבח, והיא עלתה על השיש לשחק עם הגפרורים שהציתו קרטונים שהיו בסביבה ואת בגדיה. "כאשר ניסתה האם לכבות את האש היא נכוותה בידיה", הוסיף מילר. לאחר שהעניק לאם ולבת טיפול ראשוני, הן פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שיבא תל השומר.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק