סבם של 3 היתומים שניצלו בפיגוע באיתמר: נעשה מה שיהיה להם הכי טוב

בני משפחת פוגל שאיבדו 5 מיקיריהם בפיגוע הרצחני מפרסמים את המזכרת האחרונה שנשארה להם: סרטון וידאו ובו נראית המשפחה שנטבחה ברגעים מאושרים ומלוכדים. עדיין לא ידוע היכן יתגוררו 3 היתומים שניצלו. "נעשה מה שיהיה להם הכי טוב", מבטיח הסבא

יום אחרי שהובאו למנוחות חמשת בני משפחת פוגל שנרצחו בפיגוע באיתמר, חולקים בני המשפחה האבלים עם הציבור את הסרטון האחרון שהשאירו הנרצחים.

כך הם נראו רק לפני תשעה ימים, במוצאי שבת שעברה: הבן יואב ז"ל בן ה-10, יושב על כתפיו של אביו אודי ז"ל. מאחור עם החולצה הלבנה, נראית האם רותי ז"ל.

עוד בתמונות ניתן לראות את הבת תמר שניצלה מהטבח, עוזרת לאביה ולאחיה לבנות את מגדל הקוביות. הבן אלעד בן החמש ז"ל נראה גם הוא בסרטון כשהוא לובש חולצה לבנה. ישי, בן השנתיים וחצי, שניצל מהאסון, נראה בתלבושת הכחולה, בתיעוד אחרון עם אביו המנוח אודי.

הסב: נעשה מה שיהיה לנכדים הכי טוב

אביו של אודי ז"ל חיים פוגל, מסביר מדוע החליטו היום לפרסם את תמונות המשפחה. "היה לי חשוב לסגור מעגל מסוים", אומר חיים, "לזכור אותם כמו שהם היו גם בימים האחרונים שלהם".

בנוגע לשאלה סביב עתידם של הילדים שניצלו והיכן יגורו - עדיין אין תשובה סופית. "נעשה מה שיהיה להם הכי טוב", מבטיח הסבא ומוסיף כי הם משפחה תומכת שתסייע להם לאורך כל הדרך.

רצח המשפחה באיתמר - סיקור מיוחד:

תחקיר הטבח: המחבלים דרכו על הבן שישן בסלון ולא הבחינו בו; התינוקת נרצחה אחרונה

התקשורת בעולם אדישה לטבח באיתמר

בני משפחת פוגל הובאו למנוחות

"לא נתפס ששוחטים תינוקת בת ארבעה חודשים"

נתניהו בישיבת הממשלה: "שמעתי בכי הנכדים שנותרו בחיים"

הריאיון האחרון של הזוג פוגל

תיעוד: כך נראתה זירת הרצח באיתמר

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק