תיעוד: הדרבי של פרדס חנה הפך לשדה קרב

חמישה בני אדם נפצעו ושישה נחקרו. הפעם לא מדובר בקטטה שפרצה במועדון או בין עבריינים, אלא במשחק ליגה ג' מחוז שומרון בפרדס חנה אתמול. אנשי קבוצת באקה אל גרביה הותקפו על ידי אנשי מ.ס פרדס חנה, שנלחמת איתה על כרטיס העלייה לליגה ב'. במשחק אחר הכו שחקני כבביר את השופט במחאה על שליפת כרטיס אדום. כך זה נראה

הדרבי של פרדס חנה הוא משחק טעון בפני עצמו. מצד אחד מ.ס שנלחמת על העלייה, ומן הצד השני נמצאת בית"ר שרק רוצה להרוס לה. אך המהומה פרצה דווקא כאשר הגיע למגרש הצד השלישי - קבוצת הפועל באקה אל-גרביה, שנלחמת עם מ.ס פרדס חנה על העלייה.

כשהגיעו מנהלי קבוצת באקה לצפות במשחק, הם הותקפו על ידי אנשי פרדס חנה, במה שהתפתחה למהומה רבתי. לאחר שוך הקרבות, הסתכם מספר הנפגעים בחמישה, ועוד שישה נוספים עוכבו לחקירה. "הם קפצו עליי ארבעה, חמישה, שישה אנשים - ממש ביצעו בי לינץ'", סיפר אחד ממנהלי קבוצת הפועל באקה.

לצערנו, המהומות בליגה ג' הן עניין שכיח. יממה לאחר המהומות בפרדס חנה הוכה השופט אפי יואבוב על ידי שחקני בני כבביר, לאחר ששלף לאחד משחקני הקבוצה כרטיס אדום. יואבוב פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים. ואחרי השבת האלימה הזו, במהלכה גם הוצת מתחם האימונים של קבוצת בית"ר ירושלים - מי בכלל זוכר שמדובר בסך הכל בכדורגל?

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק