חיפה: הרוג ופצוע קשה בקריסת מנוף משאית אשפה

פועל בן 50 נהרג ופועל נוסף נפצע קשה, לאחר שמנוף של משאית אשפה קרס עליהם מסיבה לא ברורה. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותו של אחד הפועלים, השני פונה לביה"ח רמב"ם בעיר במצב קשה עם פגיעת ראש

משאית האשפה בזירת האירוע, היום בחיפה (חדשות 2)

אסון בחיפה: פועל אחד נהרג ופועל נוסף נפצע קשה בקריסת מנוף בעיר. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי השניים עסקו בתיקון זרוע הרמה הידראולית המותקנת על משאית אשפה, ובמהלך ביצוע העבודה קרסה הזרוע על שניהם. המשטרה ממשיכה לחקור את האירוע.

ממד"א נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי האירוע התרחש בשעה 14:16, לאחר שמנוף כבד קרס במוסך משאיות במפרץ חיפה. צוות נט"ן שהוזעק למקום קבע את מותו של פועל בן 50, ולאחר זמן קצר הצליח לחלץ את הפועל הנוסף (24) ולפנותו במצב קשה לבית החולים רמב"ם.

בשבוע שעבר: פועל תברואה נמחץ למוות בירושלים

עופר יעקב דובר מד"א כרמל תיאר את המקרה לחדשות 2 באינטרנט: "הפרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום מצאו שם נפגע באורח אנוש, כבן 50 שנפגע ממנוף כבד. הם התחילו בפעולות החייאה מתקדמות, אך בסופן נקבע מותו. במקביל, מצאו הפרמדיקים נפגע נוסף כבן 24, שנלכד תחת המנוף. הצוות הצליח לחלץ אותו והוא מפונה כעת, פצוע באורח קשה עם פגיעת ראש, לבית החולים רמב"ם".

בשבוע שעבר נמחץ למוות פועל תברואה של עיריית ירושלים, מתחת למכולת אשפה. הפועל (27) נהרג לאחר שמכולה של משאית זבל ניתקה מכלי הרכב ומחצה אותו למוות במקום. מבדיקה ראשונית עולה כי האסון אירע בעקבות כשל טכני במנגנון הרמת המכולה.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק