נקבע מותו של הפעוט שנדרס בת"א; הנהג: "לא ראיתי כלום"

בבית החולים איכילוב נקבע הערב מותו של הפעוט בן השנתיים שנפצע היום קשה לאחר שנדרס עם יציאתו מהפעוטון בדרום ת"א. בעלה של הגננת בפעוטון, נהג הסעות, חשוד בדריסתו. "לא ראיתי שום דבר", הוא אומר בראיון בלעדי

בבית החולים איכילוב נקבע הערב מותו של הפעוט בן השנתיים שנדרס הבוקר על ידי בעלה של הגננת, שמנהלת את המשפחתון בתל אביב בו היה. מחקירת המקרה עולה כי הגננת פתחה ככל הנראה את שער החצר, הפעוט יצא החוצה ונדרס.

בהודעה שהועברה מבית החולים איכילוב נמסר כי בשעה 20:40 נקבע מותו של הפעוט חרף מאמצי הרופאים. הודעה על מותו נמסרה למשפחתו.

בשיחה עם הנהג הדורס ת', שנערכה לפני שנקבע מותו של הפעוט, הוא שיחזר את אירועי הבוקר וטוען כי לא הבחין בו על הכביש. "נסיעה רגילה, וכנראה הוא הקטנצ'יק הזה היה מתחת לחלק הקדמי של האוטו מקדימה, אז לא ראיתי שום דבר, לא ראיתי אותו. אחרי זה רק שמעתי צעקות ולא הבנתי מה זה, עצרתי ואז ישר התקשרנו למגן דוד", הוא משחזר.

"אנחנו בצער מאוד מאוד גדול, ומה שאנחנו כרגע מרוכזים זה רק להתפלל לרפואתו", אומר ת' בצער לפני שנמסרה ההודעה על מותו. ת' הוסיף: "בעזרת השם שהוא יבריא מהר ויחזור בריא ושלם. העיקר שיראו ממנו הרבה נחת".

"נהרסו חיים של שתי משפחות"

הפרמדיק מאיר זרגיאן שהוזעק למקום סיפר: "כשהגענו ראינו ילד עם פגיעת ראש ומחוסר הכרה התחלנו פעולות הנשמה מתקדמות. הוא פונה במצב קשה ויציב לאיכילוב עם פגיעת ראש".

מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה כי ת' הכניס את ילדיו למכוניתו, ואשתו הבחינה כי שכח לקחת את בתם. היא נכנסה הביתה והשאירה כנראה את דלת החצר פתוחה. הפעוט בן השנתיים יצא וכשת' נסע לאחור הוא דרס אותו ואפילו לא הבחין בכך.

המשטרה עצרה לחקירה את ת' ואת אשתו הגננת, שנחקרה בחשד לרשלנות. "מדובר בטרגדיה נוראה", אומר פרקליטו של הנהג הפוגע עו"ד אסף שרף. "לצערי נהרסו חיים של שתי משפחות. שוחחתי עם האם, היא טוענת שהניה מדובר בחוסר תשומת לב של שנייה אחת. היא עדיין מבולבלת לא יודעת מה קרה".

המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות התאונה, ובתוך כך תושבי כפר שלם יצאו בחריפות נגד הרשויות בטענה שהם מזניחות את הכפר. לטענתם אין מדרכות אלא דרכי עפר לא סלולות, אז מה הפלא שמתרחשות תאונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק