פתח תקווה: סבתא ונכדה נפצעו מארון שנפל עליהם מגובה

בת 64 שיצאה לטיול עם נכדתה התינוקת כמעט קיפחה את חייה לאחר שארון נפל עליהן מגובה. שכן שניסה להרכיב ארון בדירה ברחוב חובבי ציון איבד את שיווי המשקל, והארון נשמט מידיו היישר על הסבתא, כשהוא הופך את העגלה על המדרכה. במזל, התאונה הסתיימה בפציעה קלה. "היה להן מזל רב", סיפרה בתה. "הארון נפל ברווח ביניהן"

"היה להן מזל גדול", אילוסטרציה (חדשות 2)

תאונה ביתית בפתח תקווה כמעט הסתיימה באסון: תושבת העיר בת 64 ששמרה על נכדתה בת השלושה חודשים וחצי, החליטה לקחת אותה עמה לטיול בעגלה. כשהשתיים הגיעו לרחוב חובבי ציון בעיר, היא חשה בצל גדול מעצם שמתקרב אליה במהירות. עוד לפני שהספיקה להרים את ראשה, נחת עליה ארון כבד מעץ, שהפך את העגלה עם התינוקת בתוכה.

עדי ראייה שהיו במקום מיהרו אל הסבתא ואל נכדתה, שהיו שרועות על המדרכה. גם השכן הבחין במתרחש ומיהר להגיע את השתיים ולהתנצל. למרבה המזל, התאונה הסתיימה בפציעה קלה בלבד של השתיים שפונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי. השכן סיפר שאיבד את שיווי המשקל ונפגע בגבו מהארון, לפני שנפל אל הרחוב.

"היה להן מזל גדול", הדגישה בהתרגשות קרן, בתה של האישה לחדשות 2 באינטרנט. "הארון נפל בדיוק ברווח שביניהן, כך שעוד מספר סנטימטרים הסיפור היה נגמר אחרת לגמרי". הסבתא פונתה יחד עם השכן לבית החולים בילינסון בעיר, כשהיא סובלת מחתכים בפניה. התינוקת פונתה לבית החולים שניידר, אולם שוחררה לאחר שקיבלה טיפול רפואי.

שוטרים שהגיעו למקום פתחו בחקירת האירוע, והם צפויים לחקור את השכן עם שחרורו מבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק