עיתונאי מתחום הרכב נהרג בתאונת דרכים במהלך עבודתו

העיתונאי טל שביט (55) נהרג היום מפגיעת רכב סמוך לצומת מורשה בעת שרכב על אופנוע. "כשהגענו למקום מצאנו אותו שרוע על הכביש במרחק של 7-8 מטרים מהאופנוע כשהוא ללא דופק ונשימה", סיפר מתנדב של איחוד הצלה. שביט רכב על האופנוע במסגרת כתבה שהכין ככתב

כתב הרכב טל שביט (55) מאור יהודה נהרג היום בתאונה סמוך לצומת מורשה כשרכב על אופנוע. שביט, שהיה עיתונאי בתחום הרכב, עבד בשנים האחרונות במגזין "מוטו" ונמנה עם עורכיו. התאונה התקיימה כחלק מנסיעת מבחן שערך על האופנוע עליו רכב במסגרת כתבה עיתונאית.

"הוזעקנו לתאונה קשה, והבחנו מיד שהוא שוכב ללא דופק וללא נשימה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט איציק מאיחוד הצלה מרכז. "הוא היה שרוע במרחק של 7-8 מטרים מהאופנוע. צוות של מגן דוד קבע את מותו במקום לאחר מספר ניסיונות החייאה".

התאונה אירעה בכביש 4 סמוך לצומת מורשה, בהתנגשות האופנוע עם מכונית פרטית. כוחות מד"א ירקון שהוזעקו למקום קבעו את מותו במקום, ופינו את נהג המכונית לבית החולים בילינסון כשמצבו קל.

בבת ים: רוכב אופניים נהרג מפגיעת אוטובוס

זמן קצר לאחר התאונה הקטלנית, רוכב אופניים בן 60 נהרג מפגיעת אוטובוס בשעות אחר הצהריים בבת ים. ההרוג הרכיב את נכדו בן ה-4 שנפצע קל ופונה לבית החולים. נסיבות התאונה נחקרות.

סמוך לשעה 15:00 התקבל דיווח במשטרה על רוכב אופניים שנפגע מאוטובוס של חברת "דן" בצומת הרחובות אנילביץ' וכצלנסון בבת ים. צוות מד"א שהוזעק למקום פינה אותו במצב קשה לבית החולים "וולפסון" בחולון, ושם נקבע מותו.

"האיש הרכיב את נכדו בן ה-4 ונפגע מפגיעת אוטובוס חולף שככל הנראה לא הבחין בהם כשרכבו על הכביש", סיפר . הנכד פונה לבית החולים "וולפסון" בחולון במצב קל. כמו כן, דווח כי איש מנוסעי האוטובוס הפוגע לא נפצע בתאונה, אך הנהג נלקח לתחנת המשטרה בבת ים כדי לתת עדות.

מהמשטרה נמסר כי בוחני תנועה הגיעו למקום וחוקרים את נסיבות התאונה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק