י-ם: פועל זבל נמחץ למוות ע"י פח "צפרדע"

כשל טכני בפח ה"צפרדע" הוביל היום למותו המחריד של עובד עירייה, תושב מזרח העיר, בתאונת עבודה. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי בעת הרמת הפח למשאית, הוא התנתק לפתע ומחץ את ראשו של הפועל, שנהרג במקום. "הפועל נפגע בראשו עד אובדן צלם אנוש", סיפר אחד הפראמדיקים שטיפלו בפועל

הפועל נמחץ תחת הפח. צילום ארכיון (חדשות 2)

מוות מחריד בתאונת עבודה: פועל אשפה בן 27 נמחץ הערב למוות ברחוב סאלח א-דין במזרח העיר, זאת לאחר שפח "צפרדע" נחת על ראשו. צוות של מד"א-י-ם שהוזעק למקום ביצע פעולות החייאה בפועל, אך בהמשך נאלץ לקבוע את מותו.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי מדובר בכשל טכני שהוביל לנסיבות הטרגיות. במהלך ההרמה של הפח אל משאית האשפה, היא השתחררה מהמנוף, פגעה בפועל והרגה אותו במקום.

"הפועל נפגע בראשו עד אובדן צלם אנוש. זו הייתה פגיעה ישירה בגולגולת", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אמיר אדרי, פראמדיק של מד"א-י-ם. "עובד נוסף שהיה איתו תיאר את מה שקרה - פשוט השתחרר אחד מכבלי המתכת שאיבטח את הפח והוא נפל", הוסיף אדרי.

"אנשי צוות המשאית בכו מההלם כשהגענו למקום", סיפר לחדשות 2 באינטרנט חזי רוט, מתנדב באיחוד הצלה. "ניסינו להגיש להם עזרה רפואית, אבל הם בעיקר היו בהלם", הוסיף רוט והפנה אצבע מאשימה כלפי עיריית ירושלים: "צריך לבדוק את המשאיות. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה בשעות הבוקר באזור הומה אדם".

מעיריית ירושלים נמסר היום כי בעקבות האירוע הערב יצאו צוותי רווחה לביתו של העובד כדי לטפל במשפחה. בנוסף, הביעה העירייה צער על מותו של הפועל ושלחו תנחומים למשפחתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק