אחרי 20 שנה: האב פגש את ילדיו

עופר בוחניק מאשדוד התקשה להאמין שיזכה לראות שוב את ילדיו. יותר מ-20 שנה אחרי שאשתו ברחה איתם לצרפת, הילדים אותרו שם לגמרי במקרה. עכשיו הילדים הגיעו לישראל וזכו סוף סוף להתאחד עם אביהם, אנחנו תיעדנו את הפגישה המרגשת

מפגש משפחתי מרגש: אחרי יותר מ-20 שנה, עופר בוחניק מאשדוד פגש שוב את ילדיו, שנלקחו על ידי אמם לצרפת כשהיו קטנים. לעופר גם חיכתה הפתעה - בן נוסף שלא ראה מעולם.

האב המאושר גילה מחדש את משפחתו רק לפני שבועיים. חבר שנסע לצרפת נתקל לגמרי במקרה באחד מילדיו, וכששמע את שם משפחתו התקשר לעופר, ששלח להם כרטיסי טיסה לישראל.

בוקר אחד לפני שני עשורים החליטה אשתו של עופר, ילידת צרפת, לעזוב את הבית עם ילדיהם, ונעלמה. היא סיפרה להם שאביהם נטש אותם, אחר כך סיפרה שהוא מת. עופר לא הפסיק לחפש אותם, אבל מאמציו תמיד העלו חרס.

שנות הבדידות והייאוש הסתיימו כשעופר בוחניק פגש את ילדיו בשדה התעופה. "גיליתי שיש לי משפחה", אמר האב בהתרגשות. רק לפני מספר ימים נודע לעופר שיש לו בן נוסף שלא הכיר. כשאשתו עזבה את הארץ, היא הייתה בהיריון. "לא ידעתי שיש לי משפחה גדולה בישראל, יש לי משפחה ממש גדולה", התגאה הילד אברהם בוחניק, היום בן 20.

עופר בוחניק התקשה להסתיר את תחושותיו: "עד עכשיו הכל היה ממש כבוי, היום זה אושר. הכול בפנים כבר פורח, אני רואה אותם וזה האושר שלי". למשפחה המאוחדת יש עשרה ימים להשלים פערים של שנים, ועופר מקווה שהמפגש הזה יחזיר אותם אליו לתמיד.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק